Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élhetnék legalább fele...

Hogyan élhetnék legalább fele annyira jó életet, mint amit mutat?

Figyelt kérdés
Magyarósi Csaba videóit nézve rájövök, hogy mennyire rossz az életem. Gyönyörű helyekre megy, érdekes és értelmes emberekkel találkozik, én pedig élem a boldogtalan életem barom emberekkel körülvéve. Hogyan változtathatnék? Hogyan élhetnék legalább fele annyira jó életet, mint amit mutat?
2023. jún. 27. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Pl. úgy, hogy nem nézel ilyen videókat és máris jobb lesz a közérzeted, ha nem hasonlítgatod össze magad életét másokéval és nem arra pazarlod az idődet, hogy keseregj, hanem inkább arra, hogy kihozd a saját életedből a legjobbat, amit csak tudsz..!
2023. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laylah ***** válasza:
87%

1. lépés: legyél gazdag

2. lépés: lásd előző pont


Nem bírom a hapsit, rettentően irritál, ahogy beszél, de ha jól tudom, főként az utazós videói által lett népszerű. Ha van jónéhány millád utazgatásra, tudsz értelmesen beszélni a látnivalókról, közepesen bevállalós vagy és nem vagy lusta utánanézni a dolgoknak, akkor nem okozhat gondot utána csinálni. Csak ne hadarj, légyszi. :D

2023. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Hát azért ha megnézed a cuccait rájöhetsz, hogy neki azért van pénze rendesen. Ha jól tudom két elektromos autója van, ami önmagában annyiba kerül mint a te lakhelyed:D És persze sok tech cuccot szponzoráción kereszütl kap meg, de sokat saját pénzből vesz.


Szóval igazából mi kell ehhez az élethez? Pénz.

Igen, a csávó amúgy egész értelmes és meg tudja találni az érdekes pontokat egy-egy dologban, szóval ehhez nem árt egy nyitottság a világra, tájékozottság, tanulókészség. Deee szerintem a videóiból áradó jó életérzés elsősorban a minőségi tárgyakkal töltött környezetnek köszönhető, ami elsősorban pénzkérdés.

2023. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!