Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jelen rendszer miert nem...

A jelen rendszer miert nem tamogatja hogy a melegeket kuldjuk egy szigetre ahol a sajat felfogasuk szerint elhetnek?

Figyelt kérdés
Ott csupa hasonlo gondolkodasu ember venne korul egymast, nem lenne az hogy a tarsadalom kirekeszti vagy megszolja oket.
2020. okt. 13. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha te meleg lennél, szeretnéd ha deportálnának akárhová, ahova nem önszántadból mennél?
2020. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
mi lenne, ha a társadalom nem rekesztené ki őket, és akkor nem kellene elköltözniük egy szigetre
2020. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a hülyékkel vagyok így, egy külön bolygót sem sajnálnék tőlük, csak jó messze legyenek ☺️
2020. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Mert kellenek a szavazataik
2020. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ők szeretnének a saját hazájukban élni a saját felfogásuk szerint, senkinek sem átrva ezzel. Menjen a túrótorta egy lakatlan szigetre, ott nem kell majd a melegeket kerülgetnie.
2020. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ennek szeintem nincs koze a politikahoz.. meg hogy k melyik partot preferalja..
2020. okt. 13. 10:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A melegség nem "gondolkodás" meg "felfogás", értelmezhetetlen amit írsz.

Az intolerancia viszont már felfogás, én inkább az intoleráns embereket küldeném el külön szigetre, ha már valakit mindenképp kell... de a legjobb lenne nem deportálni senkit, hanem békében élni. Én nem vagyok homoszexuális, a homoszexuális emberektől elvárom hogy ne zaklassanak erőszakosan (ahogy a tőlem ellenkező neműektől is elvárom), onnantól meg nem értem, hogy engem miért kellene hogy érdekeljen hogy más kivel mit csinál az ágyában.

2020. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak érzékeltetni akartam hogy ilyen alapon bármely csoportot el lehetne szeparálni a többségtõl és hogy milyen náci gondolkodásra vall a kérdésed.
2020. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki nyugodjon le a p******!


Ilyen erővel az "örök szűz" férfiakat is el lehetne különíteni, a szülni nem akaró nőket is, a keresztyéneket is, a cigányokat is, lehetne késő estig sorolni a listát, akkor röviden-tömören mindenkit el lehetne küldeni egy-egy spéci szigetre, aki egy hangyányit is eltér a "futószalagos-sablon-robo-birka-emberektől"!

2020. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
"Küldjük egy szigetre" ezt deportálásnak hívják. Volt már rá példa, amikor valakiket egy bizonyos tulajdonságuk alapján akaratuk ellenére elkülönítettek. És ez bizony vastagon politika, az dönt ilyen kérdésekben. Csak aztán nehogy legközelebb téged küldjenek szigetre, mert vagy keresztény/szőkehajú/szemüveges akármilyen vagy.
2020. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!