Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet feldolgozni azt...

Hogy lehet feldolgozni azt hogy elpazaroltam a legjobb éveket? És hogy lehet elkezdeni innen "élni"?

Figyelt kérdés

24 leszek szeptemberben, az egész életem a gátlások, depresszió leküzdéséről szólt. Régen sokat piszkáltak, azt hittem csúnya vagyok és nem tudtam elhinni mikor 20 évesen egy csaj rám hajtott, ha nem hoz össze a sors ilyen extrovertálttal, még hű lennék a csillagjegyemhez.


De ez nem ARRól szól, hanem hogy a fiatalkori kapcsolatok mókásak, szabadok vagyunk, nem számít a pénz, mert 23 évesen nézzük mit tud felmutatni a másik, hosszabb táv akivel gyereket is akarsz. Felemészt hogy az a csapongó tini és egyetemista élet kimaradt nekem. Haverokkal keveset csavarogtam, mert féltem kimozdulni a házból.


Most egy olyan csajba vagyok belezúgva aki sokat járt bulizni, több kapcsolata volt. Én mint egy szerencsétlen jankó hogy mennék oda hozzá?


2023. jún. 27. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne a múlton keseregj, azt már nem lehet megváltoztatni.

Mostantól próbálj úgy élni, ahogy szeretnél.

Mindenkinek vannak elszalasztott lehetőségei. De úgy kell felfogni, hogy annak is volt biztosan valami oka, vagy hogy legközelebb ne szaladsz el.

Lehet, hogy a lánynak nem számít, hogy neked hány kapcsolatod volt és mennyit jártál bulizni. Még akár örülhet is, hogy nem vagy tipikus nőfaló.

2023. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt: fogadd el önmagad és légy tisztában a saját értékeiddel. De ne is lődd túl őket.

Látom, hogy önbizalomhiányos vagy és sikertelenségedet kínodba már csillagjegyekre fogod, de a legnagyobb baj az, hogy beleszerettél valakibe akivel nem lennél boldog. Őszintén: képes lennél most azonnal kimenni bulizni? Erősen kétlem. Nem azzal van gond, hogy gátlásaid vannak, hanem alapvetően is visszahúzódó személyiség vagy. Nem fogod jól érezni magad idegenek között random buliba, a lány viszont jelenleg még erre vágyik.


Úgyhogy a történet innen kezdődik, hogy ne csald meg önmagadat, ne próbáld magad másnak hinni és erre alapozva próbálkozni be másoknál.


Másfelől az, hogy nem "éltél" eddig úgy mint a többiek, ez nem probléma. Te más vagy. Persze, ha azt akarod tényleg igazán, hogy partyarc legyél akkor bele tudsz kezdeni, de ez nem te vagy és csak szárnyfeszegetés lenne részedről.

Fogadd el magad és keress olyan partnert akinek hasonló az értékrendje vagy netán ő is depresszióval küzdött tiniként - mert sok ilyen van, hidd el.

2023. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

37 éves leszek lassan, 23 évesen ismertem meg a feleségemet: ha előtte valaki midentudó ember teljesen meggyőz arról, az eddigiek voltak a legjobb éveim, akkor leugrom a Megyeri hídról.


A tapasztalatom, és az általad leírtak alapján csak jobb lesz mostantól.

2023. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pazaroltál el semmit sem, mert még előtted az élet :) Annyira fiatal vagy még!
2023. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2# azt úgy értettem, hogy ha nem kezdeményez nálam egy csaj még mindig szűz lennék, akár a horoszkópom :)
2023. jún. 27. 14:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igaz, azzal a 2-3 haverral ami van megelégedtem mert kínosan érzem magam nagyobb társaságokban, de így is azt érzem, a 0 önbizalmam elvett egy csomó jó élményt tőlem
2023. jún. 27. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem pazaroltál el.

a csajhoz meg ha odamész, ne görcsölj rá.

ha összejön össze, ha nem, akkor is tapasztaltalsz valami újat. :)

2023. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felismered, hogy nem azok voltak a legjobb évek. ;-)
2023. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!