Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek a szülei is...

Ha valakinek a szülei is rendetlenek (koszos ruha,rumli a lakásban, káoszos autó, rendezetlen haj), akkor mivel a gyermek is azt tanulta, ő is olyan lesz?

Figyelt kérdés
Mennyire fog kihatni ez a párkapcsolatra,ha az illető barátja/barátnője rendszerető?
2023. jún. 29. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül. Az adott gyerektől függ hogy mit vált ki belőle egy adott példa amit megtapasztalt. Sokakra éppen hogy elrettentően hatnak a szülőktől látottak, és tudatosan kezdenek ellene menni, így kifejezetten rendszeretőek is lehetnek a későbbiekben.
2023. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem, sőt pont fordítva.

Általában a kupis szülők gyerekei felnőve rendet tartanak.

Az én szüleim rend-és tisztaságmániások, mindennek - nem viccelek - milliméterre pontos helye van. Nekem ebből elegem lett, én leszarom, nálunk kosz és mocsok van, nem fogom takarítással tölteni a hátralévő életemet is.

2023. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én barátom szülei rendetlenek,és sajnos mind a két fiúk az lett (így az én párom is).
2023. jún. 29. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Bármelyik szélsőség van egy családban a szülőknél, a gyerek hajlamos lesz felnőttként inkább a másik végletbe esni. Szóval rendmániás szülő gyereke simán lesz kupis, és fordítva. Kell tudatosság ahhoz, hogy valaki ne essen át a rossz szülői minta miatt a ló túloldalára.
2023. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A "káoszos autó" az mit jelent? Ilyen pokolból jött sátánverda, vagy mi? 😄
2023. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, koszosat akart írni :D
2023. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, mint az is, hogy normális szülőknek csak normális gyereke lehet, vagy fordítva. Ha van annyi ambíció az illetőben akkor nem lesz igénytelen. Ez személy függő... mint az is, hogy valaki egy tanulatlan családból lesz mondjuk ügyvéd. Csak egy példát mondtam....
2023. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tök ugyanolyan lesz, vagy nagyon éles ellentéte. Én ezt tapasztalom. Nálan az éles ellentét lett, rendetlenség szokott otthon lenni, én imádok takarítani az otthonomban.
2023. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!