Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 189 cm magas és 79 kg vagyok,...

189 cm magas és 79 kg vagyok, miért mondta rám a lány, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem történt ez velem, de társkeresőn ismerkedtünk, amikor szóba kerültek a dolgok és leírtam, azt mondta, a képeken nem is látni, hogy ilyen "kövér" vagyok. Ezt még senki sem mondta rám, mindenkinek tetszettem élőben. Gyerekkorom óta sportolok, szálkás testfelépítésű vagyok, és szerintem még mehetne rám pár kiló izom, de ez most lesokkolt.


18, f



2023. júl. 1. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom mert neki az 50-54 kiló van a fejében mint "normál súly", és megijesztette a nagynak tűnő szám.
2023. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a számokkal elvileg lehetsz kicsit zsíros, még ha kövér nem is. Bár nem hiszem hogy az lennél, a csaj csak ürügyet keresett.
2023. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát, az 50-55 kiló max egy 16 éves alacsony lánynál "normál" fiúknál kb 10 éves korban oké.

Éppen az, hogy nem vagyok zsíros, izmom van és ez eddig mindenkinek tetszett, de na, ez is egy tapasztalat.

2023. júl. 1. 14:49
 4/14 anonim válasza:
84%
A csaj szimplán nincs tisztában azzal,hogy is kell egy normális testalkatú férfinak kinézni. Manapság a lapos segg, a kígyó alkat, meg az ecsetfej a menő. Nőbe meg a fogpiszka,aki úgy pörög mint majom farkán a stanecli.
2023. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4:

Ahhoz képest, hogy "ez a divat", a lakosság egyre elhízottabb...

2023. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Mai fiatal sracok 60-70 kg között vannak. Lehet nincs tisztában azzal hogy az izom nehéz. És a 80 körüli sulyra azt hiszi az már túlsúlyos.
2023. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
9%
Lehet,hogy a lakosság egyre elhízottabb, mégis az utcán több sovány nő jön velem szembe, mint kövér..És a média is a gilisztáknak kedvez.
2023. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7:

Ez valószínűleg azért van, mert torzult a testképed, ahogy a társadalom többségének is. Minden statisztika szerint több ma az elhízott, mint 10 évvel ezelőtt, több mint fele a lakosságnak túlsúlyos vagy alhízott, míg a másik oldalon 1-2% aki soványabb a normálisnál.


Érdemes a ruhaboltokat megnézni, folyamatosan növekednek a méretek, ami 10 éve L volt, az ma már M.

2023. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolsza,h poenkodott????

Szerintem egyertelmu. Azert te is irod ,h igenyes szalkas izmod van. N

2023. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet,csak szívatni akart,hogy miként reagálsz rá.
2023. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!