Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül valaki...

Van még rajtam kívül valaki így nőként, hogy kifejezetten szereti, hogy nagyon kicsi a melle?

Figyelt kérdés
En 24 éves vagyok, tényleg mondhatni 'nincs' mellem, vagyis számszerűsítve AA 'kosaras'. Viszont én valamiért kimondottan szeretem hogy ekkora, nem örülnék ha nagyobb lenne. Sportolok, abban sem gátol, meg úgy összességében kényelmes érzet valahogy hogy nincs mit 'hurcolni'. Igaz anno csak a családomtol kaptam beszólást miatta, mástól nem, sose éreztem hogy hátrányban lennék miatta vagy ne lennék nőies. Push-upos melltartót se hordok. Fura nekem mikor olvasom hogy másoknak gyakran mekkora traumát okoz ha kicsi a mellük. Más is van még így ezzel, hogy úgymond nem csak elfogadja de szereti is a kis méretét?

2023. júl. 2. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem B, de nagyon magas vagyok, tehát elveszik rajtam.

Szeretek a hasamon feküdni, nem zavar a sportban, a hátam sem fáj tőle, megtanultam a pozitív dolgokat értékelni.

Úgy 20 éves koromig azért nehéz volt, de azóta valahogy megszerettem. Sokat segít, hogy a férjemnek így is a kedvenc része rajtam.


Egy dolog nehéz kicsit: sok ruha sajnos nem áll jól, mert túl nagy a kivágása, mellben túl széles viszont a dereka a kisebb méretűeknek rövid. Nehéz jó fazont találni főleg a mai oversize őrület kellős közepén.

26/N

2023. júl. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is pici, nem zavar. Sok férfi is szereti és szerintem is szép 🙂
2023. júl. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Jó családtagjaid lehetnek.
2023. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Húszéves koromban nekem is A-s méretem volt, bár akkor ez a méret nem létezett, B volt a legkisebb. Rettenetes kisebbségi érzésem volt miatta, főleg, hogy a lányok szerettek dicsekedni a melleikkel, engem meg lesajnáltak. Aztán kiderült, hogy nem minden pasi rajong a tejcsárdákért, így is "elkeltem". Jelenleg B méretem, mai napig nem kell melltartót hordanom.
2023. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Fú, én az egész kamaszkoromat végig szorongtam emiatt, mert azok a lányok, akiknek egyedül a melle volt mutatós, folyton piszkáltak miatta, mindig a mellméretükkel büszkélkedtek. Eleinte lefeküdni sem mertem senkivel, a mellem miatt. 70A a méretem amúgy. Aztán beletelt egy időbe, míg rajottem hogy enélkül is jó vagyok a férfiaknál, most 38 vagyok, és sikerült elengednem ezt az egészet.
2023. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzer éveimben zavart nagyon, mert a többi lánynak szép nagy mellei voltak én meg kis vézna kimsellű voltam. b kosaras vagyok. De aztán rájöttem, hogy tulajdonképpen annyira mégsem zavar, hiszen jó zavaró lehet ha egy férfival beszélsz és az csak a melledet nézi, vagy hogy nem tudsz felvenni a nagy hőségben egy kivágottabb felsőt mert csak azt nézik. Illetve később a hát borzasztóan tud fájni a súlytól. Azóta nem zavar, és szerintem egészen könnyű ruhát vásárolni.
2023. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Én sajnos gyűlölöm,hogy kicsi, bár az is igaz,hogy tinédzser vagyok,de akkor is idegesít. A velem egykorúaknak mind nagy van,csak nekem nem :(
2023. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
30%

24 éves férfi vagyok, (még) nem egy Schwarzenegger kategória, de már eléggé fejlődtem mellizomra.

Én azt szeretem, ha az én mellizmom nagyobb, mint a lány cicije.

Persze, ha ezt a lány/nő sem ellenzi és veszi sértésnek.

2023. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!