Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan srác, aki nem...

Van olyan srác, aki nem bánja,vagy esetleg kifejezetten szereti a rovidebb hajat nőkön?

Figyelt kérdés

Imádok kísérletezni a hajammal, és nem azt mondom, hogy nagyon nagyon rövidre szeretném vágatni, de egy ideje gondolkozok, hogy visszatérek az állig érő hajra.

És eddig nem találkoztam még olyan férfival aki támogatná a hajvágás ötletét úgy általánosságban.

Pedig nőknél is van, hogy valaki a rövidebb, valaki kifejezetten a hosszú hajú férfiakat részesíti előnyben.


Olyan válaszokat, most nem várok, hogy kit érdekel mit gondolnak, a lényeg, hogy nekem tetszen. Csak kíváncsi vagyok.



2023. márc. 12. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan a rövid hajú nőket szeretem. Ha úgy van írj rám és beszéljünk
2023. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, én is olyan férfi vagyok aki szereti a rövid hajjal kísérletező nőket, de tény hogy sokkal kevesebben vagyunk. 33 vagyok, de kb tíz éve még én is csak a hosszú hajat szerettem a nőkön és lányokon.
2023. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk jó mód arra, hogy kiszelektáld azokat, akik nem tisztelik az egyéniségedet.
2023. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az állig érő haj is túl hosszú. A nagyon rövid, tüsi haj tetszik a nőknél, géppel felnyírva, de akár az egész is lehet géppel nyírva.

Most milyen hosszú a hajad? Ilyen rövid hajon gondolkoztál?

2023. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pl ilyen, folyton azzal jön hogy vágassam le a hajamat. De ez tényleg ritka, a legtöbb férfi a hosszú hajat szereti.
2023. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek több ilyen fiút/férfit is. Valakinek kifejezetten az az ideálja. Létezik, de igazán kevés. Meg ugye kevés lánynak áll jól, lehet ez is az egyik oka. Ha neked tetszik, nyugodtan vállald be.
2023. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a kopaszta borotvált női fej az ideálom.
2023. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy van. nekem több olyan férfival is volt dolgom akinek kifejezetten tetszettem rövid hajjal vagy jobban is tetszettem mint hosszú hajjal. nemrég levágtam bobra a hajam, tök sokan megnéznek az utcán meg látványosan vonzónak tartanak, előzékenyebbek meg kedvesebbek velem, nagyobb eséllyel szólítanak le szórakozóhelyen :D :D :D de én magam is szexibbnek, vonzóbbnak érzem magam rövid hajjal.
2023. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem vágyát teljesítve tüsi hajam van.
2023. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a rövid frizurák jönnek be ;)
2023. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!