Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen értékeid vannak,vagy...

Milyen értékeid vannak,vagy mihez értesz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Van tulajdonrészem egy lakásban,meg némi ingóság.
2023. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Autó/vezetés. Boxzsák/box. Feleség/b@szás. Telek/fűnyírás.
2023. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Elég sok dolog működését képes vagyok felfogni, elektronikai dolgokat meg tudok javítani, ha van hozzá megfelelő eszköz.. és tudok főzni/sütni.


Értékeim nem nagyon vannak, inkább elveim, hogy milyen nem akarok soha lenni. Pl: alkoholista, erőszakoskodó, olyan ember aki megcsalja a párját stb..

2023. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem időben pontosan megjelenni (99,5%-ban sikerül). Igyekszem jól dolgozni, ellátni a feladataimat.
2023. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom itt nem anyagi, hanem belső értékekre gondolsz.

Kiváncsi vagyok nagyon. Engem szinte minden érdekel és utána is olvasok.

Eltökélt, ha valamit a fejembe veszek, végig csinálom.

Ha valamit nem tudok, addig kutatok, gyakorlom, míg nem megy nekem is. Persze ami érdekel.

Nem iszok alkoholt, nem dohányzom.

2023. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűséges vagyok, nem dohányzom, a szeretteimért a világ végére is elmegyek, van türelmem az emberekhez, segítőkész vagyok és a munkában lelkes.
2023. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értékeim:

hűséges vagyok, megbízható, precíz, szavahihető, őszinte, kitartó, alázatos, empatikus és diplomatikus. Nem dohányzom, alkoholt is csak ritkán, akkor is mértékkel fogyasztok.


Amihez értek:

állítólag remekül kommunikálok (szóban és írásban is), szerintem és a visszajelzések alapján is remekül sütök-főzök, és nem riadok vissza a komplexebb receptektől sem.

2023. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!