Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anotalkon miért ennyire sok...

Anotalkon miért ennyire sok az agyhalott aki fiúként lánynak adja ki magát?

Figyelt kérdés

Ha nagyon unatkozok fel lépek anora beszélgetni néha snapchazre, instára barátokat keresni. Lány vagyok de szoktam fiúkkal is beszélni akkor a lány vagyok fiúra lépek. De sokszor szeretnék lány társaimm beszélni mert fiút kb minden ujjamra 10-et kapok bárhol..

És rengeteg agyhalott meg a lány keres lányra lép miközbe fiú. Jobbik eset mikor egyből megmondja hogy fiú akkor egyből ki is lépek nyílván nem azért vagyok ott hogy fiúval beszélgessek. Rosszabbik esetben meg lánynak adja ki magát. És 90%-uk egy kanos kis gennyláda mert ki kunyerálja a snapchatemet vagy instámat be addol full kamu snapról/instáról és egyből képcserézni akar. Hát ki kiváncsi rájuk de komolyan? Undorito és már hányingerem van komolyan az ilyenektől.



#fiú #kamu #AnoTalk #Faccopok
2023. júl. 6. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az összes anonim felület magában hordozza ezt a jelenséget. Olyan dolgot mersz név és arc nélkül másokkal megtenni, amit élőben sosem. Ezek a helyek nem is alkalmasak komoly kapcsolatfelvételre vagy tartásra, csak te nézel ki többet belőlük (és mégis mindig csalódsz, ennek ellenére is visszajársz).
2023. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy az egyik ostoba anotalkos lany akinek ha a nevét megadja valaki már ki is lépsz, beszélgetés nélkül? Mert kb. Minden 3.ezt csinálja
2023. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es sehol se irtam hogy komoly kapcsolatot akarok xdd tanulj meg olvasni es ertelmezni eloszor utan szolj hozza koszonom❤️
2023. júl. 6. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Elég rossz természeted van, csúnyán beszélsz, arrogáns vagy, beképzelt stb.

Ha itt ez meglátszik rajtad, élőben ezért nem akarnak veled ismerkedni, beszélgetni és ezt te is tudod, azért menekülsz barátkozni online-ba.

Amikor unatkozol, inkább tanulj, azzal jobban jársz és persze egy kis műveltség is rád férne.

2023. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat persze hogy 😂😂
2023. júl. 6. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Hat persze hogy 😂😂
2023. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
... ülve...
2023. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!