Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csomó szőke ribi meg kigyúrt...

A csomó szőke ribi meg kigyúrt agyhalott jani miért gondolja hogy ha telenyomja a facebook-ot szelfivel magáról az jó? Miért éreznek erre késztetést?

Figyelt kérdés
Arról az embertípusról beszélek ami sztem külön állatfaj (valahol a papucsállatkák alatt) : agyonszolizott műkörmös hülye szőke díszp**csák meg kigyúrt a farkán is szőrtelenített ki-ha-nem-én janik, akik az edzőtermen kívül más helyet nem ismernek. Közös ismertetőjük agyuk hiánya. Ezek nyomják zömében tele a fácsét saját magukról ezer szelfivel. Tükör előtt, fürdőszoba, akárhol csak hű de vagány pofát vágjanak és befeszítsenek és mehet fel. Vajon miért éreznek erre késztetést? Hogy az egész világnak még 1x bemutassák, amit úgyis tud mindenki, hogy egy agyatlan hurkák?
2015. jan. 26. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ők így érzik jónak.Van rendes kérdés is vagy csak dühöngeni jöttél?
2015. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is rohadtul zavar. A másik nemnek erre vannak igényei. Pl én imádom ha egy ilyen szőke ribi feltesz magáról egy képet, mert szexinek tartom, az ilyen díszb*zikat viszont én is rühellem.
2015. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek narcisztikusak, minél több képet tesznek ki magukról, annál nagyobb "mértékben" jellemző rájuk a narcizmus. Nagyon érzékenyek a külsejükre és nagyon érzékenyen reagálnak, ha vki bírálja, kritizálja őket. Sőt ilyen emberekkel a kapcsolatot nem is alakítanak ki, ha mégis, akkor megszabadulnak tőle. Számukra fontos, h olyan emberek vegyék őket körül, akik "fényezik" az ő nagyságukat, önbizalmukat, akik megerősítik a saját meggyőződésüket, h milyen egyedülálló és helyettesíthetetlen, lélegzetelállító külsejű emberek. Ennyi a véleményem.
2015. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ha valaki nem a külsejüket bírálja, hanem azt hogy agyuk zéró?



" Nagyon érzékenyek a külsejükre "

2015. jan. 27. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!