Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek unalmas,...

Hogyan ne legyek unalmas, miről kell chatelni, hogy szórakoztató legyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, unalmas vagyok mások számára, és ezért nem tudok ismerkedni sem :/

Van hogy ráírok egy lányra, és akkor általában azt válaszolják, hogy van kedvük ismerkedni. Utána viszont 1-2 nap után elhal a beszélgetés, és szinte már csak én keresem őket. Meg szinte mindig csak visszakérdeznek, de maguktól alig érdeklődnek.

Úgy gondolom, unalmas lehetek a számukra, de én amúgy sem szeretek hosszasan chatelni, inkább személyesen találkozni.

Érdemes inkább 2 nap után személyes találkozót megbeszélni, vagy inkább hagyni a dolgot?

Chaten szerintem úgyis nehéz kideríteni, hogy egy hullámhosszon vagyunk-e.



2023. júl. 7. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról kell beszélni ami a másikat érdekli. Igazából ennyi a titka, találd ki mit akar, lehetőleg olyat ami téged is érdekel és akkor tudtok róla beszélni.
2023. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiről nem KELL. Tud unalmas lenni valaki azért is, mert túlságosan tolakodó, és nem veszi észre, mikor elég. Próbálj inkább eljárni, és személyesen emberi kapcsolatokat építeni, aztán abból esetleg lesz olyan, amiből lehet több is. Idegenekkel miről lehet beszélgetni?
2023. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Elolvastam, szerintem is unalmas vagy.
2023. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48%
Igazából nem te vagy az unalmas csak akivel beszélsz vagy nem akar toled semmit, vagy keptelen a kommunikaciora.
2023. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 igen, sokszor csak 1-2 szavas válaszokat adnak, pedig én több mondatosakat is írok. És csak ritkán kérdeznek vissza is :/
2023. júl. 9. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert vgy te vagy a mondanivalód nemnérdekli őket.
2023. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!