Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alkoholis...

Mi a véleményetek az alkoholistákról?

Figyelt kérdés

Tudják hogy bele fognak halni, akkor miért isznak?

Szerintetek kiket csoportosíthatunk alkoholistáknak?



#Alkoholisták, jellemzői
2023. júl. 9. 10:24
1 2 3
 11/22 Másnapos Sárkány ***** válasza:
34%

#10

Nézd meg a 6-os választ, a kérdező 8-as válaszát, és az én válaszom lepontozását.... :D

2023. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Az alkoholista gyenge és boldogtalan ember.
2023. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

Valamit tudnak, mert van merszük ezt az életmódot választani. Egy idő után már a szervezet diktál, így ezért isznak, mert a szervezetük kívánja, amit (már) nem tudnak szabályozni.

Talán azok, akik minden napi alkoholuk nélkül nem tudnak meglenni.

2023. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

Nem biztos, hogy hamarabb belehalnak. Én nem iszok alkoholt és nem is dohányzom, mégis egy csomó betegségem van, illetve volt. Pedig egész életemben sportolgatam, mozogtam, szedtem vitaminokat, stb. Ismerek olyan alkeszt 70 felettit, hogy kijött a rákból, semmi baja, tünet mente.

A cigis a másik, 76 éves, 14 éves kora óta cigizik, én kisértem el a tüdőröntgenre, arany tiszta a tüdeje!

2023. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
7%
Aki napi két sört megiszik, már alkesznak minősül. De nem teszi tönkre a család életét. Te akkor a részeges alkeszokról beszélsz. Nem minden problémát lehet megoldani. Például válást, halálesetet sem. Marad a piálás.
2023. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Csak mert ma láttam egy pasast, aki reggel remegett, mert nem ivott.

Ez hajnali 6-kor volt.

2023. júl. 9. 15:42
 17/22 anonim válasza:
43%
Remélem meghívtad egy vodka-sörre.
2023. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem.

Ilyesmire nem költök. :)

2023. júl. 9. 18:45
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

Elítélek minden káros szenvedélyt.


Persze mint általában ezeknél a soft kábsziknál, a mérték a lényeges. Tehát az alkoholt is lehetne az élvezeti értéke miatt fogyasztani. De aki ezen túllép, és nem ismeri fel, és függővé válik, az ultra gáz, és nem lehet együtt maradni az ilyen emberekkel. Ha nem tudja rendbe tenni magát egy alkoholista, akkor egyedül marad, és meg is érdemli.

2023. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Amíg nem a balhézós fajta hanem elvan magában balhé nélkül addig nem zavar, mindenkinek a saját élete, azt tesz vele amit akar, ha akar hát igyon.
2023. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!