Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért tagadjátok...

Lányok miért tagadjátok sokszor, és titkoljátok hogy piszkos a fantáziátok, és buktok a jó külsejű pasikra?

Figyelt kérdés
Beleolvastam több romantikus könyvbe több különböző női írótól, amiket javarészt nők olvasnak (utána néztem), és a szex részék nagyon mocskosak, és részletesek benne. Arról nem beszélve hogy a könyvekben, és a borítón, és a könyvben is többször kiemelik hogy mind jóképű, Adonisz testű férfiak vannak (sokszor nagy farokkal).

2023. júl. 10. 13:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha beismerik akkor általában jöttök a felszínes r.banc vádakkal.
2023. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem titkolom, de nem is beszédtéma számomra.
2023. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha beismerem jonnek a jelzok....
2023. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem tagadják, elmondják, akire tartozik.


Az sokkal visszataszítóbb, amikor férfiak között nyiltan téma a szex, hogy mire maszturbálnak, meg az utcán megállnak, hogy kibeszéljék, egy arra járó csaj milyen jól néz ki (vagy éppen a szemébe is mondják, vagy éppen a külsejét kritizálják) stb.

2023. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, kicsi sport és máris jobb helyzetben leszel.
2023. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sose tagadtam. Ki akar ronda pasival lenni? Nyilván jó külsejű pasival van szívesebben az ember lánya... Na az "adonisz" külsőből lejjebb kell adni, mert elég kevés rohangál az utcán.

Mint ahogy a férfiaknak is fontos a külső, csak ők nyíltabban beszélnek róla, mert nem kapnak érte megjegyzéseket.

2023. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tököm tagadja?
2023. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem tetszenek az izmos pasik és arcból is 1-2 típus van,ami bejön. Én úgy mondanám,hogy megvan az ideálom,akire bukok. De messze nem tetszik minden "jó külsejű" meg "adonisz" pasi. Azok a női romantikus könyvek szerintem inkább viccesek, eltúlzóak.
2023. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt inkább tagadjátok hogy többet gondoltok a szexre, és jobban vágytok rá mint a férfiak.
2023. júl. 10. 15:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#9: ha tagadják, akkor honnan tudod?
2023. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!