Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, fiúk és férfiak! Ha...

Srácok, fiúk és férfiak! Ha megláttok egy szép lányt, akkor akaratlanul beindul a fantáziátok, esetleg kifejezitek, hogy tetszik nektek vagy inkább hagyjátok a fenébe?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
fiú vagyok de nekem a lányok kapcsán aztán nem indul be semmi. egy másik fiú kapcsán annál inkább.
2022. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt elfogadom. Viszont a kérdést olvasva miből gondoltad, hogy érdemes válaszolnod?
2022. aug. 4. 15:48
 3/13 eznemlényeges ***** válasza:
91%
Nálam ez hangulattól függő. Ha épp olyanom van, akkor beindul a fantáziám, elképzelem magunkat mindenféle helyzetben. Ha pl. mellettem van vagy közel, akkor valszeg megdícsérem valamijét, hátha feldobja kicsita napját, na meg az sem utolsó ha elmosolyodik rajta :D Ha szarabb hangulatba vagyok akkor általában körbe sem nézek, elvagyok a magam kis világában.
2022. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem. Ha nagyon tetszik, és látom jeleit, hogy van esély, akkor igen, kezdeményezek. Ha nem, akkor nem.
2022. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Shaddark ***** válasza:
40%

Nekem be, de nem hajtok rá mert van párom.

Max. addig viszem el hogy lássam, hogy ha akarnám menne-e.

De ha ő hajtana rám akkor sem lenne semmi mert hűséges típus vagyok.

2022. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Általában csak elhaladok az emberek mellett... észreveszem, ha valaki tetszik, vonzza a tekintetemet, de ennyi.


Ahhoz, hogy elfantáziáljak, picit több idő kell. És igen, nagyon be tud indítani...

Legutóbb egy múzeumi körbevezetésen ragadott magával a tárlatvezető hölgyemény. Ha szingli lennék, akkor 100%, hogy ott helyben bepróbálkoztam volna nála (a körbevezetés után). Pár kedves szó, rövid lényegre térő szöveg (tetszett, ahogy lelkesedik a dolgokért, magával ragadt, stb..), és egy elérhetőségcsere...


De mivel amúgy van párom, és amúgy vele voltam a múzeumban, így azért igyekeztem nem megbámulni őt... 😅


30F

2022. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fantáziám beindul, ki inkább nen fejezek semmit, mert esetemben ez csak negatív reakciót vonhatna maga után.
2022. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Osztonosen igen. Elet ertelme az eletben maradas es a szaporodas, minden eloleny szamara, virusoktol az emberekig, szvl alap h mindenki szaporodasra gondol.
2022. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
"A szép nőket hagyjuk meg a fantáziátlan férfiaknak."
2022. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

A fantáziám beindul, nem feltétlenül szexuális értelemben és nyilván felkelti a figyelmemet.


Viszont lépni nem lépek, nem fejezek ki semmit, nem nézem feltűnően, nem füttyentek utána, de még csak meg sem dicsérem ismeretlenül. Főleg, hogy nem vagyok vonzó férfi, valószínűleg nem az én dicséretemre vágyik.

2022. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!