Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A következő kérdésemet a...

A következő kérdésemet a fantáziátokra bízom?

Figyelt kérdés
Ha írnotok kellene egy híres újságba cikket, témától függetlenül, akkor miről írnátok? Ha esetleg a felületet is meg tudnátok nevezni, akkor azt is tegyétek meg. Vagy esetleg cikk helyett inkább saját újságot írnátok? Mi lenne a célotok vele?
2016. jún. 27. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Én valami olyasmirol,hogyan verik at az embereket kulonfele dolgokkal.Hogyan mergezik oket a gyorsettermi kajakkal,cukros uditokkel,csodagyogyszerekkel.Mennyi haszontalan cuccot,cukrot raknak az egeszsegesnek hitt etelekbe.Milyen mergezo anyagokat kenunk a borunkre,tudtunk nelkul es meg ehhez hasonlokat.A boritojan mindenfele figyelemfelhivo szines etel,termek lenne,halalfejekkel stb.

A masik tema a kornyezet lenne,a vilag legszebb helyei,kornyezetkarosito tenyezok ilyesmi.:D

2016. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz:)


Én mostanában nagyon szeretek túrázással kapcsolatos videókat nézni a youtubon.

Gondolom emlékszel rá, hogy nem is olyan régen,volt egy Kék túrával kapcsolatos kérdésem.

Nos, nem tudom mennyire lenne jó ötlet, de túrákat szerveznék, beszámolókat tennék közzé képekkel,túraútvonalakkal egybekötve.

Továbbá felhívnám az emberek figyelmét arra, hogy a kirándulás, a szabadban töltött idő milyen jótékony hatással van a szervezetre illetve nemcsak a testre, hanem a lélekre is egyaránt.

Mivel kis hazánkban is rengeteg gyönyörű hely megtalálható, minden egyes alkalommal egy-egy tájegységet mutatnék be, megnevezném a helyi nevezetességeket, látványosságokat, mik azok,amiket mindenképpen érdemes felkeresni és meglátogatni.:)

2016. jún. 27. 20:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Boocs,előbb küldtem el a választ mint az üzenetet:)
2016. jún. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!