Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshol gyakori most is, ha...

Máshol gyakori most is, ha valaki beteg akkor felvesz egy maszkot?

Figyelt kérdés
Náthás, vagy torka fáj stb baja van emiatt gondoltam, most így látni embereket.

2023. júl. 10. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Még a covid előtt is előfordult. Nem mondom hogy gyakran,de lehetett látni. Kollégám azért viselte, mert meggyengült az immunrendszere és mondta, hogy a doki javasolta, hogyha muszáj emberek közé mennie, akkor csak maszkban. Inkább maguk miatt veszik fel az emberek, nem azért, hogy másokat ne fertőzzenek meg.

Pár hónapja egy családtagom is így mászkált. Műtötték az orrát és elég csúnya volt sokáig. Mikor ment a kórházból vagy vissza, mindig vett fel maszkot.

2023. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Covid előtt nyaranta, főleg augusztusban sokat hordtam eldobható maszkokat az allergia miatt, nekem elég durva. Most nem merem felvenni, mert félek, hogy valaki belémköt.
2023. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 miért kötne beléd? Idegen beléd köt, mert pl náthás vagy? :D
2023. júl. 10. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok az oltásellenes covidióta, akik összeszarják magukat a maszkoktól, és úgy kezelik, hogy másokat baszogatnak.
2023. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!