Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keletkezett a coviddal kapcsol...

Keletkezett a coviddal kapcsolatban valamilyen sztorid?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy behozta egy kollégád az irodába, majd később mindenki betegen járt be, mert nem maradt otthon karanténban, ilyenekre gondolok.

2023. júl. 11. 12:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Egyik szülőm tesója nagy Covid tagadó volt; mindenkinek beszólt, ha maszkot vett fel, vagy oltást adatott be. Csakhogy, egy ponton mégis elkapta, de már a gyorsteszt is pozitív volt. Szerencsére nem voltak durva tünetei, de a nagyon gyenge immunrendszerű, alapból beteg házastársa is elkapta, és ő olyan rosszul volt, hogy már kórházba akarták vinni. Elég nyomasztó volt, szegény zokogva hívott minket, és tényleg sajnáltam őket.

Onnantól kezdve hordta a maszkot, felvett már nem is tudom hány oltást, majd felhívott a szülinapomon, és kampányolt egy sort, hogy nekem is "oltakoznom kell". És mondta, hogy a már kirepült gyerekeitől is ezt várja el. Megértem, hogy féltette a házastársát, csak közben olyan bizarr volt az egész..

Én végül nem vettem fel 1 oltást sem (és amúgy az ő gyerekei sem), szüleimet viszont egy rakat alkalommal kérdeztem, hogy mit tennének a helyemben. De sosem mondták el, idén is előjött a téma, de csak utalgattak rá.

2023. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%
Igen,elkaptam futás közben,de aztán elengedtem.
2023. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Kroms ***** válasza:
Egy szerencsétlen ismerős visszajött külföldről és "önszorgalomból" rögtön házi őrizet alá helyezte magát, úgy, hogy amúgy semmi baja nem volt. A rokonokat próbáltam győzködni, hogy ne holtakozzanak, de hiába. Szerencsére végül mind placebót kaptak, úgyhogy egyelőre megúszták. Olyanról a mai napig nem hallottam, aki bizonyíthatóan elkapta volna a kamuvidot, csak olyanokról, akik náthásak voltak néhány napig és azt hitték, hogy elkapták.
2023. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23,szerintem nem volt placebo,vagy nem sok placebo volt.Sokaknak még csak most fog előjönni a betegség.
2023. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Kroms ***** válasza:

#24

Volt egy ápoló, aki pár éve bemutatta, hogy 0, 1 és 2 megnevezésű dobozokban kapták az oltószereket. Megvizsgálta őket és kiderült, hogy a 0 jelölésűek csak sóoldatok voltak, az 1-esekben alacsony dózisú méreg volt, a 2-esekben pedig teljes adag.

2023. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25

És vajon mi alapján dölt el, hogy ki melyiket kapja?

Szóval kísérleti egerek vagyunk. Mondjuk én nem, mert nem álltam sorba a löttyért, de azokat nagyon sajnálom, akiket az erkölcstelen, romlott munkáltatójuk zsarolással vette rá oltásra. Vajon a munkáltatok mennyit kaptak érte? Gusztustalan az egész!

2023. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26,minden cég a profitját félti.
2023. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Kroms ***** válasza:

#26

Gondolom nagyjából véletlenszerűen kellett szétosztaniuk őket, mert ugye az egész lényege az, hogy ne legyen egyszerre túl sok a halott közvetlenül a holtakozás után, mert az még a birkáknak is feltűnne. Abban viszont biztos vagyok, hogy pl. a politikusok, ha kényszerültek PR miatt beadatni, akkor a 0-ból kaptak. Ezt bizonyítja az is, hogy - sajnos - mindegyik él és virul.

2023. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!