Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keletkezett a coviddal kapcsol...

Keletkezett a coviddal kapcsolatban valamilyen sztorid?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy behozta egy kollégád az irodába, majd később mindenki betegen járt be, mert nem maradt otthon karanténban, ilyenekre gondolok.

2023. júl. 11. 12:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%
Első Astra zeneka oltástól 3 napig az ágyat nyomtam és úgy érzeztem, hogy a halálomon vagyok. Aztán megkaptam a másodikat. Aztán amerikaiakkal kellett kinn dolgoznom, kiderült hogy covidosak. Ők nagyon rosszul voltak, nekem meg enyhe megfázásos tüneteim voltak.
2023. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
28%

Annyira bekavart az elétembe ahogy azóta nem érzem az időt

2020ban vagyok

2023. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
A környezetemben csak olyanok kapták el kétszer a covidot, akik a kettő között beoltatták magukat.
2023. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A legújabb sztori meg ez:

[link]

2023. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
10 és nektek milyen tüneteitek voltak?
2023. júl. 11. 14:13
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
11-es vagyok. Miközben az amerikaiakkal dolgoztam úgy 10 napra elment a szaglásom, enyhén fájt a torkom meg fújtam az orrom. De nem sokat tényleg.
2023. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%

A legmeglepőbb emlékem, hogy mikor utolsó nap hazajöttem meloból (áruházban dolgoztam) még minden és mindenki oké volt. Utána nekem volt két szabadnapom. Első nap éreztem hogy ráz a hideg, minden bajom van. Gondoltam hátha másnapra jobb lesz, de nem lett, ugyhogy felhivtam a főnökőt, hogy bocsi lebetegedtem.. És ekkor jött a döbbenet, hogy az egész csapatból csak két ember van még talpon. Mint kiderült, mindnyájan egyszerre döltünk ki. Be is zárt a bolt egy kis időre.


Én nem oltattam magam. Telefonos távgyógyítással kaptam valami tüdő védő antibiotikumot, ami véd(het) a tüdőgyuszitol. Meg kiválthattam azt a favipavirt de végül megijedtem a felsorolt mellékhatásoktól és inkább nem éltem a lehetőséggel.

Szedtem egy valag vitamint, spirulinát, csináltam szorgosan légző gyakorlatokat mert az is véd a súlyosbodástól.

Nem tagadom, tényleg más volt az a vírus, de az oltásban sem bíztam.

Különleges tüneteim, amiket más betegségeknél eddig nem tapasztaltam: nagyfokú gyengeség, amit főleg a lábaimban éreztem, meg túl hamar kimerültem. De nem fulladtam, annyira köhögtem csak, mint bármilyen más megfázásnál. Viszont elég makacs volt, több hét, mire teljesen elmult.

A covid utáni mensim konkrétan egy egész hónapig elhúzódott. Na persze nem erős vérzésre kell gondolni, de minden nap volt valami... Azelőtt ilyen sosem volt, a covid ennyire felborította a ciklusom. Szerencsére aztán magától rendeződött az is. Ami máig megvan, így két év elteltével is, az az, hogy még mindig nem 100%-os a szaglásom. Ez főleg parfümöknél zavar, már nem ugyanugy érzek bizonyos illatokat mint az előtt. De szerencsére ennyivel megúsztam.

Amúgy elég para volt. Végig imádkoztam, hogy csak ne menjem le tüdőgyusziba, mert akkor sem mentem volna kórházba!

2023. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17 juj szegény! A többieknek is hasonló tüneteik voltak?
2023. júl. 11. 16:55
 19/28 anonim ***** válasza:
59%
Hasonló. Szerencsére senki nem került kórházba. Volt köztünk oltott és oltatlan. Oltottak semmivel sem vészelték át könnyebben.
2023. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor lehetett otthon a gyermekem. Imádtam. Folyton mikor már engedték hogy újra járjon azon imádkoztam, hogy legyen megint egy taknyos valaki, egy beteg nagytesó, vagy bármi, hogy megint 1-2 hetet otthon lehessen.
2023. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!