Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keletkezett a coviddal kapcsol...

Keletkezett a coviddal kapcsolatban valamilyen sztorid?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy behozta egy kollégád az irodába, majd később mindenki betegen járt be, mert nem maradt otthon karanténban, ilyenekre gondolok.

2023. júl. 11. 12:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%

tűfobiám volt de elmentem beoltatni magam.

felvezényeltek a 2. ra belépek a terembe vagy 30 ember vár.

kijön az ápoló hogy ki a bátor jelentező.

körül nézek mindenki ajánlgatja a másiknak , hogy menjen csak ,gondolom , mert 1 órája vár.

De nekem a tű fóbia miatt csak az jár a fejemben , hogy mindenki fél úgyhogy gondoltam jelentkezek . ezzel bizonyítva mennyire fsza gyerek vagyok.

Úgyhogy csak annyit mondtam Én és engem hívott be fél perc után ők meg várhattak még fél órát

2023. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Végig home office-ban volt mindenki, teljesen mindegy volt hogy dolgozunk-e betegen vagy sem. Az üzemorvosunk belehalt szegény (nagyon idős volt), a többieknek eseménytelenül telt.
2023. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Ja, hogy mennyi embert nyírtak ki a kórházakban bakteriális tüdőgyulladással az un. Covid protokoll keretében.

És hogy mennyien ketyegő bombák saját maguk számára, akik nem placebót kaptak, mióta felvették a tudod mit.

Nem egy happy end story.

2023. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Csak az, hogy amikor bejött a Rasztazenekar nevű oltás (Gy.k.: AstraZeneca), akkor akik azt kapták, a szemem láttára fordultak le a székükről egymás után a kórházban, ahol volt az oltakozás, tiszta Stephen King-style volt az egész szituáció.
2023. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
És a Sputnik is simán egy AstraZeneca licensz. Ugyhogy akik az orosz minőségben bízták, azoknak sem olyan vidám.
2023. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
4 mi is párommal astrát kaptunk és olyan betegek voltunk utána mikor élesben elkaptuk a vírust, mintha nem lettünk volna oltottak, és még fertőztünk is emiatt.
2023. júl. 11. 12:21
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az egyik kollégának volt a legnagyobb szája, meg ő volt a legóvatosabb és ő nyomta leginkább az okoskodást, meg a veszekedést másokkal, hogy nem húzott maszkot stb.. erre amikor lerobbant (elsőnek) rá 3-4 napra kidőlt az egész cég kb, szóval a sors iróniája, hogy valószínűleg mindenkit ő fertőzött meg.
2023. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Mert influenzás meg sose volt persze senki soha.
2023. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7 és bejött még tünetesen beteg? Nektek milyen tüneteitek volt?
2023. júl. 11. 12:26
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
Bejött úgy, hogy köhögött össze vissza meg náthás volt, mint állat. Aztán kiderült, hogy covidka.
2023. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!