Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőktől kérdezem! Ha hagytok a...

Nőktől kérdezem! Ha hagytok a WC-ben egy szelet le nem húzott papírt, miután végeztetek, miért teszitek?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, és sokszor találkozom ezzel a munkahelyi WC-ben. A víz és a WC tiszta, tehát nem le nem húzott pisi és papír, hanem csak egy szelet papír. Miért?


Főleg azoktól kérdezem, akik maguk is csinálják, a spekuláció nem segít.


2023. júl. 11. 15:29
 1/9 anonim válasza:
72%
Nálam nem szokott ilyen lenni, de én szoktam olyannal találkozni, hogy nekem kell ismét megismételni a lehúzási folyamatot, mert nem valósult meg. Nem szoktam problémát csinálni belőle.
2023. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nalam ilyen akkor van, ha lehuztam aavecet es utana eszreveszem hogy egy vizcsepp vagy tobb a veceuloken van (azaz az obkitoviz kicsap), olyankor letorlom egy kicsi vecepapirral gondolvan az utanam ulo ne higyje se azt hogy az pisi se ne uljon bele.

Viszont ilyenkor nem ohajtom meg egyszer lehuzni a budit mert akkor ugyanez lesz a vegeredmeny azaz vizcseppes a budiuloke.



Masik eset hogy pl. kireppent az ulokere teregetett papirbol egy darabka es a foldre hullt es csak a vecelehuzas utan veszem eszre es utolag bedobom de azt se kell lehuzni x liter ivovizzel szerintem

2023. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként ugyanazért, amit kettes felvázolt. Nem pazarlok ezért plusz vizet.
2023. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért mint a #2
2023. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal is szoktam lehúzni a wc-t és van, hogy mire bedobom a lendület már nem viszi le azt is
2023. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan sose hagyok, de van olyan, hogy rossz a víznyomás, és akkor ott marad papír, miközben azt hiszem, hogy lement, mikor lehúztam.
2023. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
A lehuzoviz felfroccsent a deszkara? Lassan tolt a tartaly?
2023. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 12. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

2, De a nyilvános mosdókban mindig van kuka is a női dolgoknak. Miért nem oda dobod az ilyen maradék papírfecniket?

Annyira undi az otthagyott úszkáló papír a wc-ben...

2023. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!