Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség a két időérzék...

Mi a különbség a két időérzék között?

Figyelt kérdés

sziasztok, kedves gyakorizók! Szép délutánt kívánok nektek! Szeretnék egy kérdést feltenni, mi a különbség a két időérzék között? Melyik a jobb s mint jelent?



5 éve fejeztem be iskolai tanulmányaim, nekem olyan mintha tegnap lett volna, mintha tegnap játszottam, hülyültem volna a haverokkal,



Haverom viszont úgy érzi mintha már 20 éve lett volna hogy egy osztály voltunk, mintha megse történt volna


2023. júl. 14. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Most milyen választ vársz erre? Hogyan kellene megfogalmazni?
2023. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Neked nagyon jelentős emlékeid ezek, a haveroddal pedig annyi minden történt azóta, hogy úgy érzi, mintha ennyi idő telt volna már el. Erre tudnék tippelni
2023. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hivatalosan idővel felgyorsuló időérzék van, tehát minél idősebb vagy annál gyorsabbnak érzed a múlását a jelenben. tényleg ahhoz lehet köze hogy kivel mennyi minden történik, nekem még 32 évesen is emlékek a középsulis történések, csak mert utána és jelenleg jóval laposabb életet élek
2023. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!