Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mit kezdjek magammal...

Nem tudom mit kezdjek magammal 20 évesen illetve hogy mi szeretnék lenni? Nem találom meg magam a világban.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos olyan problémám lenne hogy nem tudom igazán mivel szeretnék foglalkozni a későbbiekben, jelenleg 20 éves fiu vagyok, végeztem technikus szakmát 5 év alatt de abban a szakmában nem szeretnék dolgozni se otthon se külföldön, jelenleg külföldön dolgozom, egy nagyobb cégnél gépkezelőként, szerencsére elég jól is keresem 3000eu körül bár ez azzal is jár hogy havi 200 orát dolgozom de egyszerűen nem tudom elképzelni magamat hogy ezt csináljam több mint két évig, próbálok keresgélni több szakmát ami felkeltheti az érdeklődésemet de egyszerűen nem ragad, nem fog meg egy sem.. és nem a továbbtanulással van bajom, van érettségim is, egyetemre nem akartam menni mert én csak időkidobásnak gondolom, inkább kijöttem dolgozni..de egyszerűen nem tudom mit kezdjek később magammal, valami hobbi-n gondolkodom hogy másodlagos pénzkeresési módszerre tegyek szert, de egyszerűen annyi mindenbe belekezdenék hogy nem tudok 1-et sem választani, úgy érzem hogy magamon kéne fejleszteni, olvasni (eddig 1 könyvet sem olvastam ki, mert vagy nem érdekelt vagy ha olvastam elkalandoztam a sorok között..) vagy valami hobbit elsajátítani amivel extra jövedelemre tehetek szert... van is pár ötletem de nem nagyon mertem belekezdeni sosem.. pedig sajnos csak akkor derül ki hogy össze e jön vagy nem ha belekezdek..

2023. júl. 16. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Kezdésnek olvas egy pár olyan könyvet amiből szerinted tudsz tanulni valami újat és érdekel is, első körben vékonyal kezd aztán egyre vastagabbal.

Ha kitartóan végig tudtad csinálni az első lépést akkor valószínűleg másra is képes vagy, csak csináld és arra összpontosíts ami érdekel.

2023. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el CNC programozónak, vagy rendes programozónak.
2023. júl. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Gyűjts, és ha hazajössz legyél vállalkozó.

Neked fognak dolgozni a robot emberek, te meg kaszálod a pénzt.

2023. júl. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Közmunka.
2023. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2023. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én is németországban dolgozom jelenleg 1500-1600 euróért.. havinta 800 eurot tudok félretenni ami számomra ( ismétlem számomra!) nagyon jó. viszont mindent fel kell hogy adjak se barátnő se semmi.. azért dolgozok hogy eszek.. hiába van 14.000 euróm... a célom otthon egy saját hát ezért dolgozom már 3,5éve
2023. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!