Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ha meghívjátok egy...

Férfiak, ha meghívjátok egy barátotokat, erre ő azt mondja: oké, hozom a feleségem/barátnőm is (de te kettesben szeretnétek beszélgetni vele), akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
Magyarul hogy magyarázzátok ki magatokat, hogy csak kettesben (tegyük fel, hogy nem akarjátok így kihangsúlyozni), és megsérteni sem akarjátok őket?
2023. júl. 16. 07:56
A kérdező szavazást indított:
Eltűröm, hogy hozza a feleségét/barátnőjét, és jó pofát vágok.
Keresek egy kifogást, hogy mégse tudok találkozni.
Vállalom az esetleges megsértődést, és kimondom, hogy csak ő jöjjön egyedül.
12 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
pardon, a ragozás félrecsúszott
2023. júl. 16. 08:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Maganugyeket ,bizalmas dolgokat akarok megbeszelni veled. Nem akarom,h mas hallja.


Kettesben veled tudok kikapcsolodni ellatulni,ha a feleseged is jon,akkor mar feszengek.


N

2023. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondom neki hogy én vele akartam lenni nem a párjával, aztán kitalálunk valamit. Normális barátaim vannak, nem sértődnek meg ilyenen.
2023. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül gyere.

ennyi. :D

2023. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg nyugodtan, hogy inkább most ketten szeretnél találkozni. Nem is nagyon értem, amikor valaki plusz egynek hozza a párját egy amúgy kétszemélyes találkozóra. Társaságban tök más a helyzet, ott nem zavaró annyira szerintem, ha csapódik egy-egy barát/barátnő néha.
2023. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!