Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok munkakerülő....

Nem vagyok munkakerülő. Rengeteget tudok dolgozni, viszont eddig rengeteg munkahelyem volt,mert sehol sem tetszett. Ez miért van?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim mellett sokat,és rendesen kellett csinálni a dolgokat, különben jött a lecseszés, meg a korholás. Viszont,akármilyen munkahelyre megyek, pár nap után sehol nem érzem jól magam, és az adott munkával is ezerféle bajom van. Próbálkoztam már kereskedelemben, vendéglátóiparban, konyhásként, irodában is..de sehol nem volt jó..Ez mitől lehet?
2023. júl. 16. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudod valójában mit akarsz. Először is leülsz egyedül, és elgondolkozol, hogy mi az, amit igazán akarsz, és szeretsz csinálni.
2023. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem azt csinalod, amit szeretnel.

Gondolkodj el azon, h mit csinalnal, ha nem szamitana a penz.


Amugy hasonlo szitum van, sok munkahelyem volt, sokfele teruleten kiprobaltam magam.

Nekem altalaban az emberekkel gyulik meg a bajom elobb vagy utobb. Vagyis a nokkel pontosabban...

Nem szeretem az alakoskodast, a sunyiskodast, ketszinuseget. Amint eszreveszem a jelet, mar ram jon a mehetnek.

Amugy nemreg (40+) talaltam ki en is, h mit lehetne dolgozni, amibol penz is van es nem kell emberekkel lenni. Ugyhogy tanulni fogok hamarosan.😊

2023. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolkodj el azon, h mit csinalnal, ha nem szamitana a penz."


Sok máson is múlik, pl. milyen körülmények között lehet csinálni, kikkel, elérhető számodra az a munkakör stb.


"Amugy nemreg (40+) talaltam ki en is, h mit lehetne dolgozni, amibol penz is van es nem kell emberekkel lenni. Ugyhogy tanulni fogok hamarosan.😊"


Érdekel mifelé kacsintgatsz. Privátban megírhatnád.

2023. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert a munkahely, szemétgyártás természetellenes. A nagyszüleid valószínűleg megmaradtak háztájiban, de már az is egy civilizációs torzulás. Azért utálod a munkahelyet mert már nem tudod hogy lehet megélni közvetlen az anyaföldből.
2023. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugy gondoltam, h amikor elmerulsz igy magadban akkor mar "szemelyre szabod" az almaidat. Meg finomitgatod a vegleges megoldast.


Fogtechnikus fog-ok lenni, mar elhataroztam😂

2023. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába pontozták le a 4-est,az első mondata tök igaz!

Manapság már szinte minden munkahely a fogyasztói társadalom kielégítését szolgálja a rengeteg értelmetlen felesleges szemét gyártásával és azokkal kapcsolatos papírmunkákkal,stb.

Én vállalkozó vagyok,és maradandó,szép változatos,emberi kézzel elvégzett munkákat végzek lakásfelújítás,lakásépítészet terén.Vannak benne szívások,de örömteli végeredmények születnek,és viszonylag jól is keresek,e mellett változnak a helyszínek,nem monoton munka.

Nem lehet,hogy neked is ez hiányzik?

2023. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!