Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kertes házban élek. Miért...

Kertes házban élek. Miért olyan hihetetlen, hogy nem akarok strandra menni?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb medencénk és tudok napozni az udvaron. Szoktam is.

Nem szeretek strandra járni amúgy sem.

Az ismerőseim nagy része társasházban lakik. Gyakran mennek strandra a gyerekekkel, ami érthető.

Folyton kérdezik, hogy én miért nem megyek egyedül. Nincs gyerekem sem, elvagyok otthon. Minek tolongjak valahol, amit nem is szeretek?



2023. júl. 17. 11:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%

Ha felfújható és egyéb felállítható medencéd van, akkor azért lehet jó a strand, mert ott úszni is tudsz, nem csak chillelni a vízben.

De egyébként meg nem tudom miért kéne menned egyedül. Úgy rohadt unalmas, már ha nem kifejezetten azért mész, hogy egész nap ússz. Ismerkedni meg úgysem ott fogsz, mindenki családfal, barátokkal megy.

2023. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Igen én megértem. De tulajdonképpen mi az értelme a kérdésednek?
2023. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Én társashazban lakom. Medencém sincs. Gyerekem viszont van. És én se járok standra. Gyűlölöm az ilyen tömeghelyszíneket a nagyrészt sekélyes vendégekkel együtt. Ezért nem járok. Ennyi.
2023. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt mondom, mindenki azt csinál, amit akar. Ha neked így jó, oké, senkinek semmi beleszólása. Viszont szerintem nem kell csodálkozni azon sem, ha kérdeznek tőled valamit. Elmondhatod, hogy miért nem akarsz menni, és utána egy jó kis beszélgetés is kerekedhet belőle. Szóval nem kell emiatt csodálkozni, hogy miért kérdezik, valószínűleg nem rosszindulatból.
2023. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#1: Úszni sem tudok. :D Egyáltalán nem vágyok strandra. Már kiskoromban sem szerettem, sosem mentem be a vízbe.


#2: Hogy jogos-e hogy kb naponta ezt hallgatom. Mennyire jó a strand, miért nem megyek el magamban egy órára. Elmondtam már 100x, hogy nekem jó otthon. Hogy lehet leszerelni az ilyen embereket? Kezd fárasztó lenni..

2023. júl. 17. 11:39
 6/30 A kérdező kommentje:
#4: Már elmondtam nekik párszor az érveim. :) De nem fogják fel. Unom ezt a nyomulást már a hülye stranddal.
2023. júl. 17. 11:40
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég annyit mondani, hogy utálod a hoseget és a strandot is. Ezen nincs mit tovább bonyolítani.
2023. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinunek tartom, hogy nem kerdeztek annyian, mint amennyit otthonod huvoset elvezve rugozol ezen.
2023. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hihetetlen. Én se mennék, ha otthon tudnék napozni, fürdeni.

Én nem nagyon vágyom a strandra, annak ellenére, hogy lakásban élek, mert mindig van valami kellemetlen. Vagy a mosdó, vagy az emberek, vagy a vízben akadok bele valamibe, amibe nem szeretnék.

2023. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem medencém sincs itthon, de ugyanez a véleményem. Nem szeretem ezeket a raszter dolgokat, a direkt fürdőhelyeket azzal a nagy tömeggel. Nem is értem hogy lehet ezt egyáltalán kikapcsolódásnak nevezni. A Tisza tónál voltam pár éve haverokkal oszt annyi. Gyerekkoromban a helyi bányatóra jártam el, de már manapság megbas*nák a számat érte. Lekerítve minden, magánkézben minden, tilos stb.
2023. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!