Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy nő, aki egy ideje...

Van egy nő, aki egy ideje utánoz engem. Mostanában vérszemet kapott és túlzásba esik. Felnőtt nő létére hihetetlennek tartom... (És nem belemagyarázom, tényleg utánoz.) Pedig nem vagyok egy Ghandi, hogy kövessenek! Mit tegyek? N, 27

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne dicsekedj!
2023. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mindig röhögök azokon a (meglepő módon mindig nő) fb ismijeimen, akiket állításuk szerint utánoznak, és erről hosszú posztokat tesznek közzé az "ismeretlen" kopiketnek címezve. Banyek, mennyire lehetek már lúzer, hogy nekem nincsenek követőim? :D
2023. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem, természetesen... Neked viszont irigység szagod van, de nem tudom mire, mert ha átélnéd, nem irigyelnéd.
2023. jún. 2. 11:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem posztolok róla Facebookon. Eszembe se jutna.
2023. jún. 2. 11:04
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik amiben utánoz, hogy visszavonultam a Facebook, TikTok, Instagram használatától 2 hónapja, és most már ő is.
2023. jún. 2. 11:05
 6/13 A kérdező kommentje:

De akkor már írok más példát is. 10 éve festem a hajam, tavaly év legvége fele festettem utoljára, és eldöntöttem, visszatérek a természetes hajszínemhez. Azóta növesztem le a festett részt. Nem ő is bejelentette, hogy inkább visszanyeri az eredeti hajszínét?


Meg sokat kérdezett arról, hogy vagyunk a vőlegényemmel, milyen a kapcsolatunk, és azóta mindig mondja, mert ő szingli, hogy milyen férfit keres, és leírja a vőlegényemet. Meg mondja azt is, hogy mit szeretne átélni a kapcsolatában majd, és visszamondja, amiket mi átéltünk vőlegényemmel.


Ezek a főbb dolgok, vannak apróságok is.

2023. jún. 2. 11:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy az egyik amiben utánoz, hogy visszavonultam a Facebook, TikTok, Instagram használatától 2 hónapja, és most már ő is."


Honnan tudod, hogy ez igaz? Mi van, ha hazudik? Ha te már nem használod a fb-ot, akkor honnan vagy benne 100%-ra biztos, hogy ő se használja?


Egyébként, le tudnád állítani, ha őszintén beszélnél vele. Mond el, hogy ez neked sok, hogy utánoz, de ha ő papagájnak érzi magát, és nincs saját élete, ám legyen.

2023. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért utánoz mert szimpatikus vagy neki, szeretne olyan lenni mint te.

Szeretne veled barátkozni.


Ez maximum akkor zavar téged ha nem a saját identitásodat tükrözik vissza hanem egy olyan identitást amit te is csak magadra erőltetsz csak azért, hogy elfogadjon az adott közösség: munka, sport, társaséletben.


Épp elméjű embert nem zavarja az, ha utánozzák, sokkal inkább érdekes főleg aza személy aki utánoz, olyan mintha teljesen lemondana a személyéről.

Ez egy tök érdekes megfigyelés lehet annak a számára akit visszatükröznek.



Engem mindne hol visszatükröztek az egész életem során.

Albérletben, táborokban, iskolában, focicsapatban, színjátszó szakkörön, magánéletben és egyszer sem pánikoltam be, ez annak a jelen, hogy valakinek tetszel nagyon. Az, hogy neki nem áll jól arra majd felhívja az a figyelmét aki a szerette vagy észreveszi önmagát és abba hagyja az utánzásodat.

2023. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Nyugtasson az, hogy az "Utánzás egy majom szokás" és a Földön egy ember sincs aki egyedi lenne mert mindenkinek alkalmazkodnia kell a megadott szociáliskörhöz aminek a része se szeretne lenni.
2023. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egy kicsit a saját buborékodban élsz és talán azt gondolod,hogy körülötted forog az egész univerzum.

Alternatív valóságban lenni nem túl jó…

2023. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!