Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem fordul fel a...

Csak nekem fordul fel a gyomrom a nagyképű, pökhendi figuráktól?

Figyelt kérdés

Amikor valaki az átlagnál irreálisan magasabban hordja fenn az orrát és olyan tenyérbe mászó tud lenni, hogy az ember legszívesebben lekeverne neki egy maflást.

Sokan mire fel nagy arcok?

Gondolom sokan ismerik a jelenséget.


2023. júl. 17. 14:27
 1/3 ShadowGanxter ***** válasza:
15%
Hozza már a gyros tálamat, miért nem csinálja a dolgát?
2023. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak neked nem tetszik az ilyen viselkedés.

A csavar az ebben az egészben, hogy ahányan csak vagyunk, annyiféle szemszögből ítéljük meg a pökhendiség fogalmát.

Nekem is van kollégám, aki azzal kérkedik lépten-nyomon, hogy hány éve "dolgozik" - él túl, úszik meg időről-időre mindent úgy sodródva, mint egy darab ürülék - egy helyen, miközben azon a szinten van, hogy harminc éves jogosítvánnyal képes egy rollert tolni maga mellett.

Amivel dolgozik évek óta, ahhoz meg olyan buta szegény, hogy ha az utcáról ültetnék valakit a helyére, az is jobb eredményeket produkálna nála akár már kettő nap távlatában is. Az ilyen embereket én sem szeretem, - sikerként képesek eladni, hogy ott felejtették valahol évtizedek távlatában őket valamilyen csoda folytán.

2023. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb magyar ilyen.


sok minden közre játszhat: a normális nevelés/oktatás hiánya...Viszont szerintem rengeteg az életével elégedtelen frusztrált lelki nyomorult, aki nagyképűsködéssel próbál kompenzálni.

A legtöbb magyar borzasztóan éretlen személyiség.

2023. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!