Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon kemény...

Szerintetek az nagyon kemény lehet az férfi azt mondja hogy meg foglak ölni itt fogsz meghalni kezeim között? Szerintetek érdemes komolyan venni ilyen embereket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ.. lehet valami elmebeteg. De ilyenért fel lehet jelenteni az illetőt, ha zaklat.
2023. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki mondja. Ha valami névtelen vasággyal 50 kilós írja gyakorin az azért nem ugyanaz mintha a szomszéd frissen szabadult sittes cigány mondja neked szemtől szemben.
2023. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Komoly? Inkább elmebeteg.
2023. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy vmi pszovhopata mondja vagy vmi horrorfun.
2023. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*pszichopata
2023. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

"Most megdöglesz!

Olvasd fel ezt a nyelvtanilag helyesen leírt mondatot!" :D

2023. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pont most kőröznek egy férfit egy gyilkosság miatt és belőle nagy valószínűséggel érzelmi zavar válthatta ki az emberölést vagyis ezt olvastam a hírekben vagyis ő ezt nem tervezte előre.


És nekem erről Judith Barsi esete jutott az eszembe. Az esetről és a kérdésről. De most fókuszáljunk csak a kérdésre, hogy ne offoljam szét.


Judith Barsi édesapja évekig mondogatta hangosan, hogy ő meg fogja ölni a lányát. Néha fenyegetésnek azért, hogy pl egy forgatásról haza is menjenek és ne meneküljenek el, néha meg csak úgy random.

Amúgy ezen kívül rondákat is mondott a lányáról, de nem egyszer hagyta el a száját a mondat, hogy ő bizony megöli majd a lányát.


Mivel ezt csak szajkózta szerintem senki sem vette komolyan, főleg, mert egy olyan férfiról beszélünk, aki előtte már terrorizálta az előző családját és azok is élve megúszták a tortúrát.


Aztán végül mégis megölte a kislányát.


Szóval szerintem akármilyen fenyegetést érdemes komolyan venni. Persze nem bepánikolni, hanem segítséget kérni kell ilyenkor, illetve feljelentést tenni.

2023. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy akkor már, ha gyilkoság, tegyük fel a másik kérdést, te komolyan vennéd, ha valaki azt mondaná, öngyilkos lesz?


Nekem például ez az egyik legnagyobb félelmem, mert nem tudnék mit tenni. Hiszen tévhit, hogy aki öngyilkos akar lenni, az nem mondja, hanem csinálja. De benne van a pakliban, hogy csak a figyelmet akarja magára vonni.


Tegyük fel van egy ismerősöd akinek már az "öngyilkos leszek" többször hagyta el a száját az élete során mint a "Jó reggelt kívánok!". Ezért, amikor egy este ezt mondja neked, te nem tulajdonítasz nagy jelentőséget neki, aztán másnap értesítenek, hogy az éjszaka folyamán öngyilkos lett.

Vagy bepánikolsz, ráhívod a szakembereket akik rátörik az ajtót, miközben ő csak a tv előtt ül, pizzázik és nézi a sorozatát, mert már addigra le is higgadt és már nem is akart öngyilkos lenni.


Azt se felejtsük el, hogy bűncselekménynek számít másnak az öngyilkosságban segíteni és az is egy segítség, ha hagyod meghalni, ergo, ha ő jelezte a szándékát és te nem értesítettél senkit.

2023. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általában csak a szájuk nagy, de találkoztam már olyan emberrel, akitől menekültem, mert tudtam, hogy megtenné. Börtönben ült, irtózatosan agresszív és beteg ember volt.
2023. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9. Jesszusom! Hol találkoztál ilyen emberrel? 😕
2023. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!