Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme azt mondania hogy...

Mi értelme azt mondania hogy csúnya ha nem tesz ellene?

Figyelt kérdés

Elmondtam korábban páromnak hogy vékonyabban vonzóbb volt, az egészsége miatt is jobb lenne kicsit fogynia. Segíteni is próbáltam..l


Ő nem tesz semmit - hisz hazajön a munkából - eszik tvzik majd nekiáll varrni a kanapén minden nap órákat míg aludni nem megy..


2023. júl. 19. 09:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
Mert ez a könnyebb út. Ezért nem tesz ellene.
2023. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Mit varr?
2023. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%
#3-as válaszoló elég megkérdőjelezhető stílusban fogalmazta meg az álláspontját, de van benne igazság, amit mond. Kérdező, ha te lennél ebben a helyzetben, mint a párod, ő valószínűleg már rég otthagyott volna téged. Áldozatokat hozni, kitartani jóban-rosszban stb. Ezeket elvárja mindenki a másiktól, de amikor neki kéne áldozatokat hoznia, akkor már más a helyzet!
2023. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem egyértelmű, hogy egészségtelen is lenne.


Másrészt lehet, hogy alapból nem elsőszámú szempont nála, hogy neked tetsszen, és ezért meggebedjen, de az is lehet, hogy rosszabb időszakában van.

Neked is át kellene gondolnod, mi fontos egy kapcsolatban.

2023. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
A feleségednek nem a feje fáj, hanem varr:)
2023. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
25%

Miért nem hagyod békén?

Ő dolgozik, te meg otthon ülsz mi?

2023. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

Ebből semmi sem derül ki. Elhízott, kövér? Vagy csak nem ugyanolyan kis nádszál, mint 15 évesen?

Hogy jön ide a varrás? Ebből éltek?

2023. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%

Elgondolkodnák helyetted, mint FÉRFI, mert annak nevezed magad, hogy miert es hogyan savanyodhatott be es keseredhetett úgy meg egy nő mellettem, hogy ide jusson???

Egy teljes testi lelki fásultságba????

Szerintem túl is van hajszolva, húzza az igát melletted, mert nyújtanivalód ZÉRÓ a köbön, szó nelkul, es te ??? Hálás vagy ezért ?? Nem . Hanem lenézéssel es undorral nézed.

Íme ez lett belőle MELLETTED.

Büszke lehetsz magadra!

Ha elhagyod, csak jót teszel neki !!

Tudnad segíteni, hogy pihenjen, kevesebbet dolgozzon, fizess neki kondibérletet, de egy tehetetlen here vagy

2023. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%

Honnan veszi bárki, hogy a Kérdező férfi? Én el tudom képzelni, hogy nő legyen.

De azt is, hogy egy meleg párról van szó. Ilyen helyzetek mindenhol előfordulnak.

2023. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Ja, es egy nő akit szeretnek az nem jut ilyen allapotba!

Úgy tűnik, hogy melletted minden nőiességéről lemondott, mert nem érezte nőnek magát.

Szégyen szamodra hogy mások le épülnek melletted.

2023. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!