Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon valóban léteznek születe...

Vajon valóban léteznek született lúzer típusú emberek akik bármibe fognak az balul sül el?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.


Vannak, akiknek jellemzően sokkal nagyobb arányban vannak hibás döntéseik? Igen. Vannak, akiknek sokkal nagyobb arányban vannak hibás mozdulataik? Igen. Született lúzerek vannak-e? Ha kivonjuk az olyan súlyosan sérült embereket, mint mondjuk egy szerencsétlen Down-szindrómás (ő lúzer-e? még szerintem ők sem feltétlenül, a helyzethez képest simán lehetnek sztárok), akkor született lúzer nem létezik. Lúzer az, aki a körülményekhez képest szarul teljesít. Na, de, ha ismernénk a körülményeket teljesen, akkor lennének-e ilyen emberek? Szerintem nem. Az emberek többsége nincs tisztában azzal, hogy milyen géneket örökölt, a gyerekkorából miket szedett össze (maladaptív sémák, stb.), és lehetne ezt hosszasan sorolni. NEm még aztán a környezete, vagy vad idegenek. Szerintem nincsenek lúzerek, csak kevésbé szerencsések.

2023. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vannak igen, de én nem ilyen szóval írnám le őket, mert ez egy csúnya negatív jelző is egyben.
2023. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jelen!

27 éves vagyok, eddigi mérlegem:

-nincs barátnőm, soha nem is volt, randizni sem voltam még (komolyan mondom)

-nincs melóm, nem is nagyon volt

-nincs jogsim, nincs autóm

-nem tudok semmivel pénzt keresni, anyámék nyakán élek

-amihez értek azzal semmivel nem lehet pénzt keresni

-tele vagyok eü. gondokkal

-összes korombeli vagy fiatalabb haverom sikeres, csak én nem.


Mi ez, ha nem el vagyok átkozva?

2023. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltál már pszichológushoz fordulni 13-as?
2023. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
Akkor felírhatná azt is a listájára, hogy a dilidoki se tudott rajta segíteni.
2023. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na és a pszichológus melyik gondomat oldaná meg, hmm? Több lenne a pénzem tőle? Kedvelnének utána a nők? Lenne saját házam, kocsim? Vagy mégis mit gondoltok? Persze, könnyű elmebetegnek címkézni azt akinek nem jött be az élet meg akit kitaszít a társadalom, hogyne, világos.
2023. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na, akkor már is tudjuk miért vagy lúzer.
2023. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!