Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan nő Magyarországo...

Van még olyan nő Magyarországon, aki nem végzett műkörmös tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Boldog boldogtalan műkörmös vagy pillás akar lenni.
2023. júl. 19. 19:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nem én írtam azt a választ, csak belepofáztam.


(Szerintem a pipáink száma is más.)

2023. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg csak az zavart, hogy akkor azt az állást lehet fikázni, amit TE fikáznivalónak tartasz... akkor az a válaszoló miért ne tarthatná a villanyszerelő szakmát fikáznivalónak? Mert neked az épp fáj?
2023. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Ma már sok töltelék szakma van… és vannak tipikusan olyan szakmák amiket boldog-boldogtalan elkezd és van aki sikeres lesz, van aki nem

Nőknél ez a műkörmös - vannak nagyon szép munkák és tényleg irigylésre méltó körmök, de sok a “felesleges”, nem jól dolgozó is köztük


Férfi munkát nem tudok nagyon ilyesmit mondani, talán a “csempezunk, betonozunk, beton kerítést csinálunk, ablak-ajtocseret vállalunk”… rengeteg a - nem ert semmihez csak kell valami munka - ember ebben a körben, viszont vannak akik valóban értenek hozzá, és szépen dolgoznak, becsületesen


De minden munkakörben vannak ilyen jobb/rosszabb dolgozók


Egyszerűen olcsóbb és könnyebb elvégezni ezeket a rövid tanfolyamokat aztán el lehet mondani hogy “végeztem 5 tanfolyamot az érettségi mellé” - de egyikhez sem ert néha az illető

2023. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

"Férfi munkát nem tudok nagyon ilyesmit mondani"


Nem férfi, hanem uniszex munkakör, aki teng-leng irodában, és konkrétan semmit nem ad hozzá a munkához. Nekem is volt ilyen melóm. Bullshit jobs - van róla könyv, de rákereshettek, elég sok meló van, amire valójában nincs szükség. Fórumon is olvastam ilyet, napi pár órát dolgozgat, aztán játszik vagy netezik.


Megtanultam, hogy látszódjak baromi elfoglaltnak. 😆

2023. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
#11 Kár volt ilyen hülyeséget "belepofáznod".Nem mintha számítana ki írta, gondolom azért "pofáztál bele", mert te osztod az ő véleményét.
2023. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
14-nek… itt nem a teng-leng munkáról van szó, hanem amit csinál boldog-boldogtalan pedig érteni kene hozza
2023. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
35%

#12 Rajtad kívül senki nem fikázott semmit, te sík sötét állat.Nem veszed észre magad?

Nekem nem fáj, hogy te buta vagy, az max neked fájhat.

Emellett tény, hogy a szakmák, csak úgy mint az egyetemi diplomák eltérő hasznosságúak, nehézségűek.

Te csak magadból csinálsz hülyét, ha az egyik leghasznosabb, legbonyolultabb, legfelelősségteljesebb szakmát végző embereket lelumpenezed(vagy egyetértesz ezzel a véleménnyel), miközben a műkörmösökre senki nem tett megjegyzést.

Az is tény, hogy a műkörmös az egyik leghaszontalanabb, legegyszerűbben elvégezhető, felelősség 0 szakma.Ezt is tudja mindenki.

2023. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Én nekem sincs se körmös sem műszempillás végzettségem

Soha nem lenne meg hozzá a kézügyességem, türelmem sem lenne rá, és még nem is érdekel ez a szakma. Szerintem Dunát lehetne rekeszteni ezekkel a foglalkozásokkal márpedig amiből nem szenved hiányt az adott község ott nehezen lehet kitűnni így megélni is nehezebb.

2023. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"miközben a műkörmösökre senki nem tett megjegyzést.


Az is tény, hogy a műkörmös az egyik leghaszontalanabb, legegyszerűbben elvégezhető, felelősség 0 szakma.Ezt is tudja mindenki."


És ezt össze se kellett másolni, két egymást követő mondat.


Én nem nézek le senkit, aki dolgozik a pénzért. Ugyanúgy lepontoztam azt, aki írta a lumpenes választ. Te vagy valamiért nagyon dühös.

2023. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nyilván van
2023. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!