Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan nő Magyarországo...

Van még olyan nő Magyarországon, aki nem végzett műkörmös tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Boldog boldogtalan műkörmös vagy pillás akar lenni.
2023. júl. 19. 19:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Persze, a többség.
2023. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minden sarkon műkörmös van, de érdekes módon mindnek telített a naptára. Az enyém sem tud akármikor időpontot adni. Van rá igény, ennyi.
2023. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy körmös ismerősöm kirakta egy hete, hogy nyitja az októberi időpontokat... Hihetetlen.
2023. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#22

#23


Az a baj hogy olyanból kevés van aki jól is dolgozik.

2023. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Na de ez azért másokról is elmondható. Nekem pl többször is javítanom kellett elrontott festést vagy vágást, és semmi képesítésem nincs, csak a saját hajam jól néz ki. Nem értem, ha valaki rosszul dolgozik, miért járnak hozzá. Ingyen szart én is tudok, miért adjak ki érte pénzt?
2023. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
#24 Igen, ebben igazad van, de szerintem ez olyan, mint egy tetoválás, van igényes, művészi, meg van igénytelen. Anyukám ott, ahol él, volt vagy 3 féle körmösnél. Az egyik csúnyán dolgozott, a másikhoz 2 kap múlva vissza kellett mennie, mert leesett a körme, vagy letört, na és a lényeg, hogy alig bírták fogadni. Most ez vagy kamu, vagy nem, de szerintem simán van igény az igénytelenebb munkákra is.
2023. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
31%

"műkörmös az egyik leghaszontalanabb, legegyszerűbben elvégezhető, felelősség 0 szakma"


Akkor utóbbi válaszok szerint mégsem.

2023. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem 0 a felelősség, csúnya sérüléseket, fertőzéseket lehet okozni. Az csak pár ember tévképzete hogy a legrosszabb ami történhet az az hogy nem lesz szép.
2023. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
31%

#28 Ebben igazad van.Azért nagyon kicsi százaléka az a körmösöknek, aki ekkora balf*sz, már bocsánat.

Inkább azzal összevetve 0 a felelősség, hogy mondjuk ha egy gáz vagy villanyszerelő csesz el valamit, ott halálesetre is lehet számítani.Azért nem mindegy.De nyilván abban igazad van, hogy minimális felelősség minden munkában rejlik, csak ezek is ugye nincsenek azonos súlyban egymással.


A haszontalanságot meg úgy értettem, hogy a mai világban alap az áram, az összkomfortos lakás, anelkül városokban kb nincs élet.

Műköröm nélkül meg egy életet is le lehet élni.Nem azt mondom, hogy semmit ne vegyünk, ami nem létszükséglet, csak a hasznosságot azt így kell mérni.

2023. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
32%

#29

Azért hónapokig komoly fájdalmakkal élni se jó szerintem.

Egyébként tulajdonképpen “lehet” áram nélkül is élni, évezredekig ment, szóval szerintem egy munka értéke nem feltétlenül attól függ hogy lehet-e nélküle élni. Lényegében a sürgősségi eü ellátás az ami közvetlenül életmentő, az összes többi munkát ki lehet váltani, nyilván az alternatíva nehéz, macerás stb stb stb.

De ez már eléggé off, csak meg akartam jegyezni hogy azért lehet tömeg egy-egy körmösnél, mert hiába vannak sokan, igazán jól nem sokan dolgoznak.

2023. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!