Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan nő Magyarországo...

Van még olyan nő Magyarországon, aki nem végzett műkörmös tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Boldog boldogtalan műkörmös vagy pillás akar lenni.
2023. júl. 19. 19:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
#30 Jó, próbálj meg áram nélkül élni egy panelban, esetleg irodai munkát végezni.
2023. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

#30 Nem tud egy béna, hülye körmös sem hónapokig tartó fájdalmat okozni, lehetetlen.

Ha tudna, az valóban rossz lenne, de ha agyonb*sz az áram, az azért több, mint "nem jó".Szerintem.

2023. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem tud. Mikor leszedeted a géllakkot/műkörmöt és túlreszeli, az addig fáj, míg le nem nő. Olyan vékony lesz, mint a papír, nem is törik, hanem tépődik. Gatyát nem tudod becipzározni, mert visszahajlik a körmöd, és a langyos víz is fáj.


Evidens, hogy nem ugyanaz, mint az árambaszás, de pont azért, mert nem halálos, többször előfordul(hat).

2023. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az én nő ismerőseim közül senki sem akar ezek közül bàrmelyik is lenni.
2023. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
50%
Jelen. Bár jó a kézügyességem, de a természetes körmöket szeretem, így eszembe sem jutott ilyen tanfolyam. A hideg kiráz a mű- meg épített körmök látványától, hiába tartja szépnek sok nő. De semmilyen emberekkel foglalkozós munkát nem vállalnék, nem bírom hosszú távon a bájcsevegést.
2023. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#31

Lehetséges, attól még hogy iszonyat kényelmetlen. :)


#32

Ha neked sose reszelte túl senki a körmöd, akkor örülj neki.

2023. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!