Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenek vagytok?

Ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Amikor írok egy e-mailt, akkor legalább 10-szer újraírom, mire elküldöm. Mindig látok rajta javítani valót, és ahelyett hogy beleírnám, újraírom kijavított formában az egészet. Mitől lehet ez a mániám? Másnál is előfordult már?

2023. júl. 19. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, sőt még el is olvastatom valakivel, hogy jó-e, és még utána is fél órát hezitálok, mire megnyomom a küldés gombot. :D

Nálam sima szorongás/perfekcionalizmus.

2023. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem jellemző.. napi 40-60 emailt szoktam váltani.. átnézni persze át szoktam, de nincs idő sok ellenőrzésre.
2023. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hosszúhajú ***** válasza:
nem lehet hogy perfekcionista vagy? az élet más területén is jellemző rád, ez az addig csinálom míg nem tökéletes hozzáállás?
2023. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Iszonyú sokat tudok én is egy-egy e-mail felett ülni, ha az adott témában még nem írtam, de ahogy a mondatokat leírom, általában maradnak, max egy-egy szót javítok. A melóban én is sok e-mail-t írok, azok általában mennek automatikusan.
2023. júl. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez már a beteges kategória. Egyszer megírom, átnézem, ha valami nem tetszik benne, akkor esetleg egyszer átírom, és már mehet is.
2023. júl. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy hivatalos e-mailt ami papírjaimhoz életemhez tartozik egyértelmű, hogy átnézem mielőtt elküldöm, de a legtöbbet nem.
2023. júl. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor olyan helyen dolgoztam, hogy rengeteg emailt küldtem nap mint nap magánszemélyeknek és cégeknek is akkor én is megírtam és ültem felette még pár percet vagy elszívtam egy cigit és újraolvastam/javítottam utánna. Muszály volt mert úgy kellett írnom, fogalmaznom, hogy ne lehessen félre értelmezni semmit (még lakatos rikardonak se), ne lehessen kiforgatni egy mondatot se a későbbiekben.
2023. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoktam csinálni ezt én is igen, amikor emailt írok.
2023. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy valami orbitális hibával küldöm el.
2023. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tudi333 ***** válasza:
Mit gondoknak rólad mások. Ez van benned. Ezért nézed át annyira. Mit gondol rólad akinek küldöd.
2023. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!