Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudod, hogy valakinek...

Ha tudod, hogy valakinek tetszel, akkor zavarban vagy a közelében?

Figyelt kérdés

Egyértelműen látod a másikon, sőt meg is jegyzi. Tehát tudod, hogy tetszel neki.

Ha találkoztok, akkor hogy viselkedsz? Zavar ez a dolog? Vagy teljesen hidegen hagy és mindent úgy csinálsz a jelenlétében, ahogy máskor vagy mintha nem tudnád?

Ha viszonzott részedről és ha nem?


2023. júl. 20. 10:18
 1/10 Kitana. ***** válasza:
92%
Max ha nekem is tetszik, akkor egy kicsit.
2023. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Zavar, akkor is, ha tetszik, és akkor is, ha nem, mert többé nem tudok természetes lenni mellette.
2023. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem.Csak ha nekem is nagyon tetszik, de tudom, hogy nem lehet köztünk semmi.
2023. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Teszek róla hogy elmúljon a vonzalma.
2023. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

#4: :D


Sajnos én nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket. Sosem tudtam. Volt korábban olyan néhányszor, hogy jóban voltam férfiakkal. (Mint barátok.) Még főiskola alatt.

Nem viselkedtem félreérthetően, nem is akartam többet egyikőjüktől sem. Amúgy is csendes vagyok, nem is nyomulnék senkire. Mikor bevallották, hogy tetszem nekik, akkor bennem mintha bekapcsolna valami és nem tudok többé úgy viselkedni, mint addig. Meg is romlott a kapcsolat ezekkel az emberekkel, mert nem értették meg, hogy nem szeretnék többet a barátságnál.

Most van párom. Viszont néhány hete a tudtomra adta egy férfi, hogy tetszem neki. Tudom egy idióta vagyok, de napokig gyomorgörcsöm volt az egésztől és inkább elkezdtem kerülni.

N

2023. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Akkor zavar ha nekem nem jon be, o meg folyton utalgat. Inkabb mar haverilag is kerulom. Most is van egy ilyen csaj meloba.
2023. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Amellett vagyok csak zavarban, aki nekem tetszik. Ha nem lehet köztünk semmi, inkább kerülöm is, mert tudok ciki lenne, ha bénázok.

Ha pedig semleges, nem érdekel, hogy mennyire tetszem neki vagy sem, nem tud zavarba hozni.

2023. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért vannak lepontozva a válaszok? Saját véleményt írt le mindenki...
2023. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagyok zavarban, ha nekem is tetszik az illető. De igyekszem általában elpoénkodni az ilyen helyzeteket.
2023. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem is tetszik/ nagyon szimpatikus az illető, akkor szinte biztos, hogy eléggé zavarba jövök a közelében. Ellenkező esetben nem is zavar, nem is viselkedem máshogy.

Pár kivétel azért volt; amikor egy srác nagyon zavarban volt, én is hasonlóan zavarba jöttem, pedig nem tetszett ő kimondottan.

2023. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!