Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban ez a legegyszerűbb?

Valóban ez a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Emberünk kitesz valami fassságot bullshitet a facéra, aztán ha valaki jelzi, hogy ez gáz, akkor egyből ott van a kész reakció. “Ha nem tetszik tekerd tovább!” De olyan nincs hogy valaki végiggondolja, hogy tényleg értelmetlen dolog fassságokat posztolni?
2023. júl. 21. 10:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Én ilyenkor hallgatok rá, kikövetem, kijelölöm stb. Nem vagyok kíváncsi olyan emberekre akik buták, sem facebookon, sem a való életben.
2023. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ne csodálkozzon ezen senki egy olyan országban ahol egy fidesznek van ekkora támogatottsága.. beszűkült látókőrű emberek országa vagyunk. Ha valaki más vagy máshogy gondolja az dögöljön meg...
2023. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szoktam tenni. Továbbtekerek. Méghozzá azért, mert ha hozzászólnék és leírnám, hogy ez miért baromság, amit kiposztolt, akkor valószínűleg internetes konfliktusba keverednék, ami szerintem a legalja, gyáva senkik szokása. Én pedig nem szeretnék olyan lenni...
2023. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki azt posztol, amit akar. Lehet, számodra f.szság, mások számára viszont nem.
2023. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges volt neki jelezned, hiszen ha értené, akkor eleve nem tette volna ki.
2023. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Na most a te véleményed az egy darab vélemény, nehogy azt hidd, hogy mindenki hozzád fog igazodni, és csak olyat posztol, ami neked tetszik.
2023. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

A kéretlen tanácsadás, belepofázás abba, amit valaki a saját, privát oldalán oszt meg nagyobb gáz.

Van az a magas szint, hogy békén hagyás és nem baszogatás. Nem tartasz ott még.

Semmi közöd hozzá, ki mit posztol. Ha fasságot, akkor fasságot, ő dolga, nem a tiéd. Neked csak azzal van dolgod, hogy miért zavar. Semmi nem jogosít fel rá, hogy nyilvánosan a más posztja alatt hőbörögjél, mert NEKED nem tetszik. Neked nem tetszik, kedves. Nyugodtan tiltsd le, kövesd ki, ez az intelligens reakció, de nem próbálj senkit a magad képére formálni, mert nem lehet.

2023. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát akkor én egy világméretű tévedés áldozatává váltam.

Sok sok éve volt egy mélyrepüléses életszakaszom. Egzisztenciális válság, barátokban csalódás, szerelmi csalódás. Akkor én is azzal próbáltam levezetni, hogy kitettem a témába vágó idézeteket, néha picsogtam is a fészen, mikoris többen rámírtak, vagy a posztomnál felhívták a figyelmemet, hogy ez ultragáz és ne tegyem, magamról állítok ki bizonyítványt, magamból csinálok hülyét ezzel a sok "bölcsességgel" és idézettel. És ekkor én ezt végiggondoltam, elfogadtam a többiek építő kritikáját és beláttam, hogy tényleg nagyon gáz teleszemetelni egy közösségi oldalt a sirámokkal, csalódottsággal, "célozgató" idézetekkel és nagy bölcseletekkel és leszoktam róla.


Ahelyett, hogy jól kikértem volna magamnak és kikövetelem a bullshithez való jogomat és jól leüvöltöm a fejüket, ragaszkodván a saját fejem után menve a fasságokhoz?


Ezek szerint tévúton járok?

2023. júl. 21. 20:13
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Építő kritika az, amit te magad kérsz. Vagy amit előtte megkérdeznek, hogy elmondhatják-e. Még akkor is jogodban áll nemet mondani.
2023. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek ugyanaz a jó, ami neked, és nem ugyanazt találjuk cikinek sem. Nem tudom, milyen kapcsolatban állsz ezzel az illetővel, de ha cselekvőképes és ép a tudata, akkor még a legközelebbi családtagjainak sincs nagyon joga beleszólni abba, mit posztoljon és mit ne. Lehet, hogy ennek a személynek most éppen az segít, hogy kiírja magából, amit gondol, és nem foglalkozik azzal, hogy mások szerint ciki-e vagy sem. Ha neki nem ciki, akkor nem az. Ha meg utólag gáznak találja, majd letörli. Senkire se tartozik, ki hogyan birkózik meg a problémáival.
2023. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!