Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevetted, hogy általában a...

Észrevetted, hogy általában a legegyszerűbb emberek tartják magukat a legbonyolultabb/legösszetettebb személyiségnek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb alatt azt érted, hogy...?
2016. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy hülye pcsák.
2016. jan. 24. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
És Te hova sorolod magad?
2016. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, lehet egy vélemény is, vagy olyan álláspont, mintha te döntenéd el a másikról, hogy milyen, miközben a felszínről látod, és nem tudhatod, hogy mitől tartja magát bonyolultnak.


De viszont ha valaki nem tudja kifejezni, hogy mitől is "bonyolult" (ehelyett mondhatnánk azt is, hogy szertelen, zavaros!!!), akkor az tényleg nem jelent semmit.


Szerintem itt az a baj, hogy tényleg nem "egyszerű személyiségről" van szó, de a bonyolult összetett ember inkább egy szervezettebb, rendszerezettebb forma, aki bonyolult helyzeteket tudja, hogy hogyan kezelje. Akinek csak annyi a tyúksz*ros problémája, hogy nem tudja, hogy mit akar, az simán zavarodott, rendszertelen, ami egyáltalán nem bonyolult, vagy tudatos és nem kell megérteni.

2016. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen, ami zavaros és átláthatatlan, azt okos dolog nem komolyan venni, és egyszerű dologként kezelni.

Az az ember is szerintem akkor lenne "bonyolult", ha megpróbál átlátni a semmitmondó zavarosságán, és inkább tisztán megértetni magát és az "összetettségét", megmutatja, hogy mi van mögötte.

2016. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!