Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gaz a nagy orr egy nőnek?

Nagyon gaz a nagy orr egy nőnek?

Figyelt kérdés
Nos, ez az egy testi hibam van ugy gondolom, de viszont nagyon zavar. Barkit megkerdeztem aztmondtak h nincs nagy orrom es eszre se vennek ha nem mondanam. De en nem tudom nem eszrevenni, az a baj h mindig a hibakat keresem magamon. Ha egy dolgot vegre elfogadok, jon a kovetkezo amit eszreveszek es ragodok rajta par honapot :(( es igy tovabb.. Segitsegre lenne szuksegem.. Tenyleg gaz ha egy lánynak nagy az orra? Csunya lesz ettol?
2023. júl. 21. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem baromi nagy görbe orrom volt, nem egyszer tömegközlekedésen is beszólogattak miatta. Nekem nem volt kérdéses emiatt, hogy megcsináltatom. A barátok véleményére ne adj, ők kedvességből nem fogják az arcodba mondani, ha valami csúnya rajtad. Magadnak kell eldönteni, hogy megműtteted vagy sem, ha téged zavar, akkor csináltasd meg, ne mások döntsenek helyetted.
2023. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Egyet értek az elsővel, a barátok nem akarnak megbántani! Ennek ellenére attól még lehet szép valaki, hogy nagy az orra, ha az összkép rendben van. De így látatlanban nehéz megmondani.
2023. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a barataim voltak ezek az emberek, de koszonom a valaszokaat
2023. júl. 21. 15:41
 4/17 hosszúhajú ***** válasza:
46%
írok egy jó példát. van a dirty dancing, és benne a csaj, jennifer grey. ronda nagy orra volt, de olyan kedves és olyan szimpatikus karakter volt, maga a nő annyira bájos, hogy imádta őt a fél világ. nagy orral. a 80 as években. de neki nem tetszett az orra. megműttette. azóta teljesen eltűnt. átlagos csak lett, semmi jellegzetessége, meg se ismerik. pedig jobban nézz ki, most pláne jóbban kéne őt mutogatni, dicsérni, de nem. mert őt úgy szerették meg. pont azzal volt olyan egyedi és szerethető.
2023. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
#4 annak a lánynak nem volt nagy orra, csak gondolom a formájával volt baja. Szerintem ő szép volt úgy is, de vannak, akiknek totál indokolt az orrplasztika (ahogy írtam, nekem is az volt, az én orrom vagy kétszer akkora volt, mint azé a színésznőé). Ez hülyeség, hogy az orra miatt ne szerepeltetnék, ha megnézed, a színésznők 90%-ának pisze orra van.
2023. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hosszúhajú ***** válasza:
100%
de a lényegen nem változtat. meg lehet nagyon is szeretni valakit nagy orral. és lehet mellőzni pisze orral is.
2023. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hosszúhajú ***** válasza:

egyébként ha akarsz egy teljesen kívülállótól egy őszinte véleményt, én full őszintén meg fogom neked mondani ha elküldöd privátban

47N

2023. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 ez teljesen attól függ, hogy pontosan milyen az orra és milyen az összkép az arcát illetően.
2023. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kolléganőm, aki érdekes volt számomra, és rájöttem, hogy az orra teszi azzá. tehát nekem tetszenek az ilyen nők.
2023. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy lány, kb úgy nézett ki, mint alice cooper fiatal korában...csak női változatban, mégis nagyon szimpatikus, szép volt.

Nem feltétlenül tesz jót, ha egy nőn minden klappol 100%-ban, kell lenni mindig valami hibának szerintem, amitől nem tökéletes....nekem a személyiség sokkal fontosabb egy nőnél.

2023. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!