Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavaró lehet a nagy orr egy...

Zavaró lehet a nagy orr egy lánynál?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és egyszerűen ki nem állhatom az orromat. Kiskoromban még annyira nem is volt jele annak, hogy nagy lesz, de aztán 12-13 évesen kezdett el nőni. Igaz, hogy senki nem bántott még emiatt, volt már barátom is, és egyáltalán nem zavarta őket. Sőt, valaki azt is mondta már, hogy nagyon illik hozzám, és nagyon szép formát ad az arcomnak. Anyukám mindig azt mondta amikor panaszkodtam neki, hogy műtessem meg, ha lesz rá pénzem, ezért is gondolom azért, hogy nagy, és nem csak én látom nagynak.


Titeket fiúk mennyire zavar egy lány nagy orral? Szerintetek nagyon elrontja az összképet? :(



Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :P



2022. okt. 31. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben tényleg nem tudod magad elfogadni, akkor műtesd meg. De előbb tényleg győzödj meg arról, hogy a problémád forrása az orrod és nem testképzavar vagy önbizalomhiány.

Ezért javasolnék iskolapszichológust is.

2022. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Attól még, hogy egy orr nagy nem biztos, hogy csúnya is. Vedd figyelembe, hogy az orr plasztika nem olyan, mint egy hajvágás, hogy egy idő után olyan legyen mint előtte. Ráadásul elég drága egy műtét. (Nem lehet, hogy jobban éreznéd magad a bőrödben, ha azt a pénzt mondjuk jótékonysági célokra szánnád?)

[link]

Vannak gyakorlatok amik arról szólnak, hogyan fogadhatod el jobban a tested. Némelyik kissé nevetséges, de segíthetnek. Pl hogy tükör előtt próbálj beszélgetni az adott testrésszel, "halgasd meg" mit mondana, mik a szükségletei...

Vagy pl tegyél fel egy arcpakolást, alkalmazz arcmasszást, törődj, a kevésbé szeretett testrészeiddel.

2022. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak haverjaim akiknek kimondottan tetszik 🤷😀 De amugy nem ilyenen fog mulni 😊 Nehez mar ari, oszinte, jo ertekrendu not talalni.. Viszont ha teged nagyon zavar es ront az onbizalmadon, nem tudsz felszabadult lenni akkor plasztikazz. Mert ugy ki tud hatni elegge az eletedre :/ Ha gondolod kuldj kepet es mondok velemenyt 😊
2022. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
93%
Nekem pl tetszik, ha valami különleges van a leány arcán.
2022. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Volt ilyen ismerősöm, nekem tetszett ez a különlegessége.
2022. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2022. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád azért mondja hogy műttesd meg,mert látja rajtad hogy nagyon zavar téged. Amúgy ha tényleg nagyon nem tudod elfogadni akkor valóban a műtét a megoldás,most érted inkább ez mint hogy egész életedben ezzel a frusztrációval küzd. Viszont nem hinném, hogy ez a fiúknak zavaró lenne, mármint ha most tetszel valakinek, akkor az orvossal együtt tetszel.
2022. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*oroddal
2022. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Tud kiábrándító lenni, de amit írtál az lapján nem hinném, hogy neked olyan gigantikus lenne. De egyébként nem olyan nagy dolog.

Anyádnak meg gratulálok. Remek szülő. 👍

2022. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szépek a nagyorrú lányok is! Az is mindegy hogy kerekebb, vagy hegyesebb-e az orrhegy! Ne hidd azt hogy hátrány Lenne!Sőt szerintem a pici orr inkább a fiúknak áll jobban! Ez az én véleményem.
2022. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!