Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan kapcsolatok ahol...

Serpent kérdése:

Vannak olyan kapcsolatok ahol a női fél a férfi munkát is meg tudja csinálni? Illetve ahol a férfi fél a saját dolgát nem tudja megcsinálni mert ügyetlen? Tudsz ezekre példákat? Nők, sikerélmények férfiasnak számító otthoni teendőkben?

Figyelt kérdés

Lehet ez mondjuk egyszer nőként te szerelted meg az autót magadtól(mondjuk a folytószelepet.) Esetleg te hegesztetted nőként a kerítést. Mondjuk a férjed egy csavart nem tud meghúzni...


A válaszformátum: életkor/nem (pl.: Egyszer én szereltem meg nőként az autóban a kuplungot, a pasim a fejét verje a falba, mert egy szeget nem tud beleverni. 34(éves)/N(nő).



2023. júl. 22. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudok. Én fúrtam fel a képekhez a tipliket, én tisztítom a konyhában, fürdőszobában a szifont. Én gletteltem és festettem ki a lakást.

Vágom baltával a fát.

2023. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Jobb, ha nem nyúl hozzá, mert dupla munka, hogy kijavítsam. Viszont porszívózik, füvet nyír, vásárol, ablakot, ajtót, konyhaszekrényt mos.

2023. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Anyám és a párja, aki szintén nő. Mivel nincs "férfi" a háznál, ezért minden ilyen problémát nő old meg.
2023. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszobában eldugult a lefolyó a kézmosóban, azt megcsináltam nem olyan régen. Amikor összejöttünk és építkezni kezdtünk, sokat segítettem neki. Megtanított burkolni, fugáztam, ilyesmik. 32/N
2023. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Pl. nálunk nincs férfi és női munka, mindenki megcsinál mindent, amihez ért és amire ideje van, legyen az porszívózás, lefolyótisztítás vagy újrarakni a számítógépet. Amihez nem értünk, az nem azért van, mert a másik nem munkája, hanem azért mert nem volt lehetőségünk (még) megtanulni pl. én pár éve láttam először közelről, hogy kell megtankolni egy autót, mert a családomban sosem volt, a páromnak meg fogalma sincs, hogy kell megjavítani a defektes bicikligumit, mert ők nem csinálták meg sosem otthon.
2023. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretek barkácsolni, úgyhogy lakásban javítani, szerelni valókat megcsinálom nő létemre, attól függően, mi az. Konyhát már festettem, lefolyót javítottam. Elektromos, gázos berendezésekhez, járművekhez viszont nem értek, ahoz nem nyúlok.
2023. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!