Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többségében miért...

A férfiak többségében miért vallt ki az ellenszenvet ha egy férfi, ha valaki beleköt az utcán akkor vagy rendőrt hív, vagy leszórja ?

Figyelt kérdés

Fene akar verekedni, megsérülni, viszont ha valakinek nem tetszik a fejem és emiatt engem bántalmazni akár azt lefujom paprika spray el és hívom a rendőrséget , fel is jelentem. (Sajnos, bárcsak ne lett volna, de volt már ilyenre példa , mert az embert zavarta hogy rózsaszín a sapkam)


Ez miért vált ki a férfiak többségéből ellenérzést ?


2023. júl. 16. 12:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
9%
A kérdésből inkább az körvonalazódik, hogy te támadsz másokra indokolatlanul. Nincs arányban az, hogy te minden közeledést támadásnak hiszel, és egyből fújkálsz. Hosszú távon te fogsz rosszabbul járni, ha garázda vagy.
2023. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%
Mert tahók. Szerintem te csinálod jól. Viselkedjen mindenki civilizáltan, aki társadalomban szeretne élni. Ha nem megy, elhúzhat Szibériába egyedül élni.
2023. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
66%
#1 Látom nem ment át, hogy önvédelemből csinálja.
2023. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
71%
Az 1-es melyik lovon ül és melyik irányban?
2023. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
28%
Nem ment át. Az hogy őt valaki bántalmazni akarja, csak egy feltevés. Lehet az akár paranoid képzelgés is.
2023. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
74%

1: A kérdésben olyan esetet ír, amikor belekötnek. Ha teszem azt, valaki odamegy hozzád az utcán, hogy adjál neki pénzt vagy megver, akkor azt te csak közeledésnek tekinted?🤔


Engem is szóltak meg, meg bes**rinak tituláltak, amiért kocsmákból párszor inkább elmentem, minthogy verekedésbe bonyolódjak. Akárhogy is nézzük, a dolog negatívan sülhet el, megsérülhetek maradandóan vagy én okozok maradandó sérülést, és engem ítélnek el. Az utána sovány vigasz, hogy legalább tökösen kiálltam magamért. Ha pedig utcán találnának meg, én sem haboznék használni a sprayt meg a személyi riasztót.

Most ez olyan dolog, munkahelyeken sem vettem soha fel a harcot, ha egy kolléga rendszeresen vegzált, hanem szépen bepanaszoltam a főnöknek. Volt, hogy fenyegettek, hogy megvárnak munka után, mondtam, akkor másnap első dolgom lesz értesíteni a főnököt, attól, hogy a munkahelyen kívül történik, ugyanúgy van köze hozzá, ha két dolgozója összebalhézik. Megeshet, hogy a rendőrségnek is kedvem támad szólni. Mindjárt visszábbvett az arcából.

2023. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
75%
5: A kérdése melyik részéből asszociálsz arra, hogy csak képzeleg? Nem azt írja, hogy mindennap történik vele ilyen, hanem szimplán csak azt, hogy esett már meg.
2023. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

"/7 anonim ***** válasza:

"

A kérdésből inkább az körvonalazódik, hogy te támadsz másokra indokolatlanul. Nincs arányban az, hogy te minden közeledést támadásnak hiszel, és egyből fújkálsz. Hosszú távon te fogsz rosszabbul járni, ha garázda vagy."


"Levágom a rózsaszín fejed, b*zigyerek!" És elindul felém gyorsan.... Biztos aránytalan a spray, hagyni kell mi ?


Na pont erről és ehhez hasonló jelenségről beszélek mint az első kommentelő !

2023. júl. 16. 13:12
 9/49 anonim ***** válasza:
16%
Miért azt írtad, hogy a férfiak többségével történik meg, ha egyszeri esetről volt szó? Megtévesztő vagy.
2023. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Szerintem újra olvasd át a szöveget !
2023. júl. 16. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!