Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 éve nem dolgozok, 25 éves...

2 éve nem dolgozok, 25 éves férfi vagyok. Mit tegyek, hogy legyen akaraterőm merni dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha kell, osszatok ki, vezessétek le a dühötöket. Ha féltek, hogy jelentik, akkor privátban. Szánalmas dolgot műveltem és művelek jelenleg, ezt érdemlem.

2023. júl. 25. 00:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Én több mint egy éve nem,nehéz dolog
2023. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%
Van kedved vetekedni velem? Hova valósi vagy. Tetszik a hozzá állásod, talán haverok is lehetnénk.
2023. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudna valami ismerősöd beprotezsálni valami kis munkára?Utána már neked kellene helytállnod.De kezdésnek jó lenne, ha valaki egy kis lökésnyit segítene rajtad, nem?

Aztán ott a próbaidő, ha nem tetszik, majd otthagyod, vagy elküldenek.Mit veszíthetsz?Jó lenne kis rendszer az életedbe, nem?

2023. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
81%
Ha már enned sem lesz mit, akkor képes leszel dolgozni. Bármit.
2023. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%
Vagy ha nem akarsz már a rabszolgatartó társadalom része lenni, akkor elmész nappali melegedőbe/éjjeli menedékhelyre, népkonyhára, vagy csendben éhen halsz.
2023. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező: miért érzed úgy: nincs akaraterőd dolgozni, vagy mit érzel ezzel kapcsolatosan?
2023. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
73%
Győzd le lustaságod és keres munkát. Ez csak rajtad múlik.
2023. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
17%
Azt még megértem hogy valaki úgy születik hogy tudja mit akar az élettől. De akinek ez több évtized folytán is csak egy kérdőjel marad, az nem érti mit keres ez a fosgolyón! Az életnek csak akkor van értelme, ha azt csináljuk, amire születtünk.
2023. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
56%
A "csak" pénzkeresés egy rossz motiváció, hiába a megélhetés, ha nem látja értelmét a munkájának, abba rövidtávon ki fog égni. Csak azért, mert van munkája és pénzt keres, az nem nevezhető életnek csak vegetálásnak. Kell az a plusz, ami értelmet ad az egésznek, ha azt a munkát csinálja, ami a képességeihez idomul. Ezért nem elhanyagolható tényezők munkavállalásnál a kompetenciák.
2023. júl. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
26%
Én Október óta döntöttem úgy 23 évesen, hogy nem fogok soha. Minek kéne? A gyors éhhalál ezerszer jobb mint dolgozni életem végéig, hogy aztán ne legyen időm és pénzem semmire mert kifáradok a kizsigereléstől és a mindennapi stressztől.
2023. júl. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!