Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok adni tippeket hogy...

Tudnátok adni tippeket hogy tudnék kilépni a komfortzónámból?

Figyelt kérdés
Néhány éve már sikerült, egy ismerkedés kapcsán többfelé eljutnom és kicsit önállósodnom, hatalmas önbizalmat is kaptam ezáltal, de mostmár megint vissza süllyedtem arra a szintre hogy itthon szeretnék semmit tenni, ha van is valamilyen ötletem nincs erőm elkezdeni, ismerkedés szempontjából is jó lenne ha kitudnék mozdulni..
2023. júl. 26. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én is átmentem már ezen. De mostanra már viszonylag meredekebb dolgokat is simán megteszek a régi énemhez képest. Pl. külföldre utazom messzire, úgy hogy semmi nem vár ott...

Ha gondolod írj és beszélgethetnénk. Hátha tudunk segíteni egymásnak.

2023. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az segített hogy nem agyaltam. Hiába nem volt erőm elkezdeni, kikapcsoltam az agyam, mentem és csináltam, utána persze rájöttem hogy nem is rossz és alig lehetett leállítani.
2023. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Elsődleges: el kellene engedni azt a megfelelési kényszert amit ilyen bullshitekkel plántálnak belénk. Mint pl a komfortzóna és az abból való kilépés.

Nem a komfortzónából kell kilépni, hanem megtalálni azokat a dolgokat, amik úgy visznek előrébb, hogy közben nem vesztünk talajt a lábunk alól. Ez sokkal életszerűbb, mint ezt a new age bullshitet szajkózni, hogy komfortzóna.

2023. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én ezt a komfortzónás dolgot úgy értem hogy pl vannak helyzetek mikor el kell menni otthonról cselekedni (megszólítani embereket) különben nagy valószínűséggel nem fogod tudni elérni azt amit szeretnél.. vagyis én szerintem még senki sem ért el semmit az életbe úgy hogy nem haladt semerre és a megszokott életét élte
2023. júl. 26. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Csakis úgy teheted meg, hogy elindulsz.

Mire van/lenne szükséged? Ha van ilyen jellegű érzésed, akkor már alapmotivációként rendben a dolog. Hogyan állj neki hozzá, mit mondj? Készíts erről egy tervezetet, nagyjából tanuld be, és indulj neki. Készülj fel váratlan helyzetekre, hogy nem minden úgy fog lenni, ahogyan azt eltervezted.


Mi a legrosszabb, ami történhet? Túléled? Igen? Akkor indulj neki!

2023. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Társasági ember voltam, de nem jött össze az élet X évesen, inkább ez érint kellemetlenül, meg sok tapasztalatot szereztem hogyan is működnek a dolgok, megcsömörlöttem, túl sok remény nincs, ezért nem is vágyom már közösségre, a mély emberi kapcsolatokról, sikerről meg már részint letettem. Úgyhogy inkább a kudarcaim miatt fújtam visszavonulót, mert már nem látom túl sok értelmét. Hobbijaimba temetkezem, ez maradt.
2023. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
#2 Azt is ki kéne találni hogy mit csináljon az ember, nem csak presszionálni hogy csináljon valamit. Ha elképzelése sincs, akkor tolhatják.
2023. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Idézem "ha van is valamilyen ötletem nincs erőm elkezdeni" én erre reagáltam.

2023. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!