Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan állítsam fel a prioritá...

Hogyan állítsam fel a prioritásokat?

Figyelt kérdés

Az alábbit szeretném:

1. Fogaim rendbetétele* ~ 400 ezer Ft

2. Jogosítvány* ~ 400 ezer Ft

3. Elköltözni* ~ nem tudom

4. Számítógép* ~ 400 ezer Ft

5. Iphone* ~ 250 ezer Ft

6. Utazás* ~ nem tudom

7. Emelt érettségi ~ nem tudom

8. Relax ~ 40 ezer Ft?

9. Sportolás ~ 15 ezer Ft?

10. Kiegészítők ~ 20 ezer Ft?

11. Barátnőt találni ~ nem tudom


A csillagozás a kifejtés miatt fontos:

1. Szeretném kihúzatni (lehet szájsebész által) két rossz fogamat, betömetni és fogszabályzót felrakatni felülre.

2. B kategóriás jogosítványt szeretnék.

3. Szeretnék elköltözni, a legnagyobb álmom Szeged lenne, mert szeretnék egyetemre menni minél hamarabb, de ha nem tudom megvalósítani, eleinte elég Békéscsaba.

4. Szeretnék egy viszonylag erős számítógépet, mert szeretnék játszani, és elkezdeni videószerkesztéssel foglalkozni, emellett informatikát tanulni.

5. A Rejoy-ról szeretnék egy használt Iphone-t vásárolni, hogy kipróbáljam milyen.

6. Szeretnék életemben elsőnek elmenni utazni, rendszeresen túrázni, stb.

7. Szeretnék emelt érettségit tenni matekból az egyetem miatt, magántanárral tanulni. Ugyanez a célom az angollal is.

8. Szeretném megadni magamnak a luxust, amit eddigi életem során nem tudtam, és legalább havi szinten masszőrhöz menni.

9. Szeretnék kondiba járni. Fehérjét nem szednék, csak vitamint.

10. Szeretnék előfizetést, HBO Max előfizetést, GeForce NOW előfizetést, és ilyeneket.

11. Szerintem nincs mit írnom.


Infók rólam:

- 25 éves férfi vagyok

- munkanélküli vagyok

- nincs olyan szakmám, amivel jó pozícióban dolgozhatnék, csak informatika érettségivel megszerezve és pénzügyi ügyintéző OKJ-s formában, de ebből sokat felejtettem, mert sehogy nem tudtam elhelyezkedni és elhanyagoltam

- jelenleg 0 forintom van, vagyis a banknál van tartozásom, és most fogják átadni a behajtónak, de gondolom azt lehet folyamatosan törleszteni

- a szüleimmel élek



Szeretném a segítségeteket kérni a prioritások felállításában, mire mennyit időt kéne gyűjtenem, hogyan rendezzem az életemet - egy romhalmaz volt az eddigi - stb.



2023. júl. 26. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kb ebben a sorrendben.
2023. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Spórolok neked 250 ezret: akinek semmi pénze nincs, rakja lejjebb a lécet a negyed millás presztízs telefonról, mert semmi szüksége rá. Főleg, ha még a behajtó is rájár, annyira mínuszban van. Ennyi pénzből vígan lehet utazni, szórakozni, évekig fizetni a streaming szolgáltatókat, vagy "relaxálni" (ez volt a prosti virágnyelven).
2023. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, kettes hozzászóló. De nem is feltétlen most szeretném, bár mire odakerülne a sor, lehet már nem is akarnám.
2023. júl. 26. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de munkanélküliként, 0 ft-tal a zsebedben kissé elszálltak az igényeid.

De egyébként az első legyen a fogaid, a második az érettségi, harmadik a jogsi, negyedik a barátnő, a többi meg szabadon választott sorrendben.

2023. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Az IPhone halál felesleges. Én a jogosítványt és a fogamat is hanyagolnám, amíg nem találok munkát.


Első legyen a munkaszerzés, 25 évesen nappalira járni, elég nagy luxus. Lehet azt levelezőn, munka mellett is. Találj munkát, tegyél emelt szintű érettségit és jelentkezz egyetemre. Ha találtál munkát, idővel külön is költözhetsz. Szerintem mindig kis léptékben haladj. Mindent úgysem tudsz megoldani, főleg hogy bevételed sincs.

2023. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első hogy legyen munkahelyed, külömben miből fogod ezeket fizetni? 4-5 felesleges. Ki lehet hozni olcsóbban, 8 is felesleges ha eddig még voltál nélküle.
2023. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!