Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Àltalanos rossz hangulat,kissé...

Àltalanos rossz hangulat,kissé motivàlatlansàg érzése?Mit javasoltok ellene?

Figyelt kérdés
Nem vagyok depressziós,de kissé kedvetlen vagyok.Csalódàsok,munka,stb.Nincs kedvem måsokkal programozni sem nem érzem elég tartalmasnak a kapcsolatot.Nekem most nem felszinessegre van szukseg.Akivel ugy gondoltam tartalmasabb abban csalodtam eleget.Van olyan kapcsolatom ami jo is de talan nem eleg tartalmas vagy lehet nekem jelenleg nem arra van igenyem.Pl.nincs kedvem koktelozni,vasarolni menni meg hasonlok.Van kedvem valamihez de inkabb olyan elvonulos dologhoz.Holnap megyek hegyekbe csaladi baratokkal 1-2 napra ahhoz van kedvem,de nem a tarsasag miatt inkabb a termeszet,taj,utazas miatt.
2023. júl. 28. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz vicces, humoros filmeket, előadásokat.

Pl. Markos-Nádas Katonadolog előadását nézd meg. Nekem ettől mindig jobb kedvem lesz.


Egyébként bizonyított, hogy a humor az javít a hangulaton.

2023. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!