Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiataloknak tényleg meglepő...

Fiataloknak tényleg meglepő hogy fényképezőgép jobb fotókat készít iPhone-nál?

Figyelt kérdés

TikTok on ment pár videó erről a témáról de kb úgy reagáltak rá emberek mintha most döbbentek volna rá hogy tényleg kék az ég.


Azthittem vicc de kiderült hogy fiatalok millióinak tényleg meglepő hogy fébyképezőgépek mennyivel jobb fotókat készítenek iPhone-nál.



2023. júl. 29. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
a férjemmel egyszerre volt egy régi típusú iphone + vele kb. egyívású Samsung. az iphone valami olyan bohóc, vicc kategóriájú képeket csinált a samsunghoz képest, hogy az vmi hihetetlen. most lehet jönni azzal, hogy régi, ami ok, de már akkor is hogy fel volt hájpolva az a szar...
2023. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván bármilyen korosztályban találsz embereket akiknek alapnak gondolt dolgok meglepőek. Ettől még a legtöbb ember tisztában van vele, hogy pl. a profi fényképészek sem véletlen nem telefonnal készítik a portrékat. Viszont az is tény, hogy a fényképezőgépek között is van különbség. Mondjuk az én egyszerű 13 éves digitális fényképezőgépem szintjét már simán hozzák az újabb telefonok.
2023. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Én csináltam fényképet iPhonnal és olyan tökéletes lett mintha egy fényképezővel lett volna
2023. júl. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

#3:

Aha, a mesékben. 👎😁

2023. júl. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a fényképezőgép?
2023. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4, nem, a valóságban.
2023. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem még mindig a régi nyomógombos telefonom lenne, ha nem romlik el.
2023. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én 21 vagyok, pont abba a korosztályba tartozom, akik körében népszerű a tiktok, de nekem is volt anno saját fényképezőgépem, minden álmom volt egyik karácsonyra megkapni és meg is kaptam.:D Bár azért elég régi és egyszerű, ennél már a mostani telefonok kamerája jobb szerintem.
2023. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Elővettem a 2004-es 6.3 megapixeles eos 300d-t.

Egy olcsó ef 50 stm-el még mindig lealázza az iPhonet.

2023. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!