Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasinak kocsija nincs, de...

Pasinak kocsija nincs, de milliós fényképezőgépe van?

Figyelt kérdés

Már 41 a csávó, de buszozik, sosem volt autója, jogsija sem !!! Miközben a fényképezőgépei meg drónjai elmondása szerint 3 millióba kerültek.


Ja de azok főleg hobbira vannak, azt mondta csak néha csinál pár fotózást pénzért.


pffff :D


Ennek így mi értelme??????



2021. márc. 21. 00:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van több százezres gépem és csak magamnak fotózok nem pénzért.

Ezt jelenti a hobbi, szereti ezt csinálni.


Autót meg nem szeret mindenki vezetni ami jó is, mert rengetegen alkalmatlan sofőrök. Nem mindenkinek való.


Nem is értem hova ez a nagy felháborodás semmi gond nincs vele.

2021. márc. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Megszállott lehet.Azzal szerintem semmi gond nincs, hogy nem autóval közlekedik.

A jogsi sem minden

Az a pár fotózás nem hoz annyit, hogy megéljen belőle, szerintem.

Van valamilyen munkája, gondolom.

2021. márc. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt mán megint mi a túrós gond van ezzel? Neki ez a fontos.
2021. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek mi a köze egymáshoz?
2021. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit ártott neked, hogy így írsz róla? Ő fotós cuccokra költ, más meg autóra. Ilyen ez, nem mindenki egyforma. Mi a gond ezzel?
2021. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Csak hogy háborogj egy kicsikét: nincs kocsim, de a kutyám egymillió forintba került. :)))
2021. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2021. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ambícióm de nincs lehetőségem, Károly hercegnek lehet hogy nincs ambíciója de bele született a királyi családba. Valakinek van 10000 ftos whiskyje de zsömléje nincs, pedig az a legolcsóbb élelmiszer. De hát ha nem szereti? Valakinek van 300 oldalas könyve de az aktuális blikket nem képes megvenni. Ez nem pénz kérdése hanem ízlés, meg tulajdonság.
2021. márc. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb a kerdesnek mi ertelme? Mi ez az auto fixacio? Egyebkent taxit is tud rendelni, meg valaki is elviheti.

Egyebkent, tudod, vannak meg olyan varosok a vilagon, ahol hires emberek, politikusok metroznak.

2021. márc. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A bringám annyiba kerül mint egy jobb használt autó. Van jogsim. Csak kocsit felesleges tartanom, majd ha kelleni fog veszek, bringázni meg szeretek, egyik kedvenc hobbim épiteni is és tekerni is.

Ez is "ppppffff" kategória?

2021. márc. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!