Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugaton élők! Vannak olyan...

Nyugaton élők! Vannak olyan török szomszédaitok, akik beilleszkedtek teljesen és nem mondanád meg viselkedésre róluk, hogy törökök, de akár kinézetre sem? Ők nem is tömbben élnek?

Figyelt kérdés
Nem ilyen Tunahan Kuzu féle ősköcsögökre gondolok.

2023. júl. 30. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére nincsenek, nem is ismerek török embereket.
2023. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
mivel szerencsére nem a Nagy Nemzethy Propagandatévé egyik meséjében élek, hanem a valóságban, vannak szép számmal. sőt főnököm meg beosztottam is van olyan, amelyik hozzám hasonló módon máshonnan vándorolt be az adott országba (tudom, tiszta meglepő dolog..)
2023. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a szomszédom egy torok pali. Végtelenül intelligens választékosabban beszél bármelyik némettől, illetve magas beosztásban dolgozik egy biztosító cégnél. Könyörgöm engedjük már el ezeket a sztereotípiákat, hogy minden népről van valami negatív és akkor egységesítünk!
2023. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felső szomszédom valamilyen arab országból jött, de nem mondanád meg róla. Felesége sem visel fejkendőt, csendesek, egy kukkot sem hallani leszűrődni soha. Teszik a dolgukat, kedvesen köszönnek, teljesen normálisnak tűnnek.
2023. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Miért hogy viselkednek szerinted a törökök kérdező?

Látom még mindig sokan az iszlámellenes kormánypropaganda hatása alatt vannak.

Azt például tudod hogy Pfizer covid vakcinát valójában a Biontech fejlesztett? A Biontech céget pedig egy török tudós házaspár alapította és vezeti. Ők alkalmazzák Karikó Katalint.

2023. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!