Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gond, hogy ötvenöt...

Miért gond, hogy ötvenöt évesen fiatalosan öltözködök?

Figyelt kérdés
Szeretek sportcipőben lenni, felveszem a shortot meg az újjatlan felsőket is. Nem vagyok egy harisnyás stílus, de short alá van, hogy néha húzok fel, időnként felveszek egy póló ruhát, vagy rövid, félcombig érő szoknyát. Szeretem a baseball sapkát is. De valamiért néhány embernek az élettársam baráti köréből ez szúrja a szemét! Többször vissza hallottam már, hogy kapuzárási pánikom van, vagy csalom az élettársamat egy másik férfival, azért öltözök “kihívóan.” Én semmi kihívót nem találok ebben és az élettársamon kívül senkinek nem szeretnék megfelelni. Egyszerűen én ilyen vagyok.

2023. júl. 30. 12:29
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz az irigykedőkkel. Nem kell 50 felett automatikusan lottyadt banyaként öltözni !
2023. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanazért amiért a 12 éves lányoknak meg még korai

Ha nem érzed hogy mi a korosztalyodnak megfelelő öltözködés hát nem érzed,van ez igy. Amikor valaki a szottyado melleire még felvesz olyan ruhát ami dekoltázs kiadó (most nem épp te hanem általánosságban) akkor tisztában kell lennie hogy a hatás nem ugyanaz lesz mint 20eve

2023. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
58%

Ne foglalkozz velük.Nekem is mindig azt mondják kihivóan öltözködöm,még akkor is,amikor csak egyszerű nadrág,felső van rajtam.Annyi,hogy én nem hordok melltartót.Irigyek,hogy jól nézel ki,nem hagytad el magad.Én egy tizessel fiatalabb vagyok,de mostanában hallottam vissza dolgokat,ami miatt biztosan tudom,hogy írigységből mondják,mert jobban nézek ki,mint ők.

Veled is ugyanez lehet.Lehet tetszel egy két férfinek,és ezt az asszonyok nem birják elviselni a baráti körből.Ne vedd a szivedre,miattuk ne öltözködj máshogy.

2023. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
71%

A magyar gondolkodás ebben a tekintetben is le van maradva úgy 80 évvel. Egyik komponens az irígység, a másik a begyepesedett szemlélet. Leírás alapján semmi olyan nincs az öltözékedben, amit ne horhatna ötvenes nő. Sport cipővel mi a baj? Kényelmes. Comközépig érő szoknya is oké, ha a lábad szép, nem visszeres.

Elképesztő az a rosszindulat és ostobaság, ami ebben az országban van!

De mit csodálkozunk, sokan azon is csodálkoznak, nevetgélnek, ha valaki sport ruházatban fut az utcán. Nézd mááá fuuuut! Hehehe!

Komolyan, mint a fogyatékosok...

2023. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
72%

Ha neked ez jó, kényelmes, akkor öltözz így. Nem mindenki szólja le a másikat ezért, mert van, akinek ez a stílus tetszik is, csak nem feltétlen szeretik közölni a másikkal. A negatív kritika jobban kihallatszik mindig.

A lényeg, hogy neked legyen jó:).

2023. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
33%

Nekem speciel erosen visszatetszo amikor 40 es 50 es de 60 as pasik probalnak ugy oltozkodni mint a huszonévesek meg belövik zselével az ősz hajukat meg tetkokat varratnak a mellkasukra, mikozben márcsak rugalmasan se tudnak menni, a fülükbol.orrukbol lóg a szőr,a szakálluk is őszul kopaszodnak meg érműtétekre jàrnak foginysorvadásosak, de még akkor se a sajat korukbeli nő netán a feleséguk a szerelmük hanem a huszonéveseknél akarnak bevágodni. Es az hiszik magukrol hogy esélyesek is. Meg nekik jár a húszéves. A feleség meg gebedjen bele a családba.


Nekem 2 lábon járó szánalmak

De agyon le vagyok.pontozva mindig ha a taták szanalmas vergődéséről irok.

2023. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
13%

Forditva amikor az idosebb nők probalkoznak pasikat megfogni neylonharisny'ával, meg a tömblábaikkal, hát ez is csak.pasiknak jön be szerintem.

Ahol harisnya van ott biztos viszket is a nőnek. A pasik ezek a 2bitesek. Nem bonyolitják tul a dolgokat:D

2023. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
75%
Egyik volt barátom azt mondta hogy a nő az, aki nem tunik fel gyakorta eszre se venni, de aki ránéz annak esik csak le milyen gyönyörű.
2023. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
64%
Negyvenes pasi még elég fiatal, simán öltözhet úgy, mint egy huszonéves. De amúgy is, mi van a huszonéves férfiak divatjában, amit egy 60 éves ne vehetne fel? Farmer, póló, sportcipő. Manapság legtöbb férfi ilyeneket visel. Minden korosztálynak teljesen jó. Tudom, itt 30 felett a férfiaktól elvárás a pörköltszaftos atléta kinyúlt gatyával, hozzá szandál zoknival, aztán jónapot.
2023. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
40%

Nézd, te azt látod, fiatalosan öltözködsz es nemmerted, mi a probléma. Más meg azt, hogy 20 éves bomba nőnek képzeled magad, miközben látszik rajtad a kor.

A lényeg a középút lenne. Ha ott lennél, senkinek semmi megjegyzése nem lenne rád. Nekem rokonom van ilyen. A te korosztalyod, de olyan ruhákban jelenik meg, mint a 20 éves lányom. Azt hiszi, jól néz ki, de csak nevetségessé teszi magát. Egy ideig szóltam, ha kérdezte, hogy néz ki -nyilván finoman fogalmazva- de mindig azt hozta ki belőle, hogy én irigy vagyok rá, így már semmit nem mondok. Az mondjuk ritka kellemetlen tud lenni, amikor valahol találkozunk, ő közeledik, a körülöttem lévők meg tesznek rá valami megjegyzést, vagy csak végig néznek rajta sajnalkozva. Persze ők is csak irigyek.

2023. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!