Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ekkora gond ha valaki más ?

Ekkora gond ha valaki más ?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok egy társaságkedvelő lány. 21 éves lány vagyok, még a szüleimmel élek, dolgozom.


Otthonülős típus vagyok, filmezek, játszok, elfoglalom magam. Nem szeretem mutogatni magam, emiatt sokszor megkapom a sznob p*csa megjegyzést amit egyszerűen nem tudok hova tenni...


Már az iskolában is sokszor bántottak azzal hogy milyen lúzer is vagyok. Férfiak terén nincsen tapasztalatom. Egész egyszerűen azt lehet mondani hogy nem érdekelnek. Mindegyik azt akarja csak, de én meg nem szeretném elhamarkodni a dolgot.


Mikor suliban mindenki bulizott, akkor engem is hívtak, de én nem akartam menni... Emiatt kaptam a megjegyzéseket, hogy fiatal vagyok, most kell élnem, drogoznom kell hogy tudjam milyen is stb :/


Régebben volt pár barátismerősöm, de lekoptak teljesen... Változzak meg ?


Olyan felszínesnek látom a világot... És az igazat megvallva, én elvagyok a kis világomban.


Miért ítélitek el fiúk/lányok akik másabbak mint az átlag ?


2022. aug. 6. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is ilyen vagyok, csak fiúban.

Csak akkor változt meg, ha megakarsz. A "többség" kedvéért ne minden áron.


Engem is zavart, hogy elítélnek emiatt, de találtam olyanokat, akiknek ezzel nincs baja.


Elsősorban magadnak felelj meg!

Ne foglalkozz mások véleményével.

2022. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal egyszerűbb a történet "leányka", mint amit mögé gondolsz.

Az erőszakoskodó, arcoskodó embereknek tömören tudtára lehet adni, hogy

"Te éled a saját életedet, én meg az enyémet! -A sajátom fog menni nekem egyedül is!"

Aztán körbe rajzolhat! Aki azon megsértődik, hogy nem hagyják mások életét levezényelni, azért nem kár, ha már egy kezdődő kapcsolat elején továbbáll!

2022. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan ilyen vagyok férfiként én is. Soha nem érdekelt a diszkó féle szórakozás, a nagy társaságot sem szeretem. Pláne, hogy a zenei ízléses is teljesen más mint amik ott mennek.

Ezek nélkül is lehet élvezni az életet ha megtalálod mi az amitől jól érzed magadat.

Egy utazás pl szerintem sokkal jobb mint elmenni valami buliba.


Ezért ne érezd azt, hogy bármi gond lenne veled.

2022. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

-Nekem is szóvá tették gimnáziumban az osztálytársaim és a tanáraim, hogy nem vagyok társaságkedvelő, ezért nem fogok a későbbiekben beilleszkedni sehova és muszáj vagyok társaságot keresni, mert hátrányom lesz, nem lesz jó munkahelyem, mert csak protekcióval lehet előre lépni stb...

-Egyetemen is megkaptam, hogy nagyon otthonülős vagyok, nem járok buliba, nem voltam gólyatábirban és nem nyitok mások felé pedig mennyivel könnyebben elvégzik azok akik egymást segítik tanulásuk során stb... (az ilyen nagycsoportos korrepetáljuk és segítsükegymást/HÖK ös gyerekek 3/4-e kiesett az egyetemről...)


-Jelenleg mérnökinformatikus BSc és alkalmazott matematikus MSc diplomával rendelkezem, mesterséges intelligencia fejlesztőmérnökként dolgozok 100% home officeból egy svájci cégnek még svájci viszonylatban is kiemelkedő bérért. COVID ideje alatt vásároltam Budapesten saját ingatlant, most tervezek hétvégi nyaralót venni a Balaton környékén.


-Én egész életem során elégedett voltam a saját helyzetemmel, nem igényeltem a társasági életet, azt csináltam ami érdekelt és amit szerettem és semmi hátrányom nem származott belőle, sőt, egy igen kiegyensúlyozott és boldog életet élek.

2022. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Mindegyik azt akarja csak"


Nem, nem mindegyik azt akarja CSAK!

2022. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Naponta fogsz itt rinyálni és pickmeskedni?
2022. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ide csulázni, - ha képtelen vagy csak szimplán válaszolni egy kérdésre! Ha meghaladja az értelmi képességedet egy ilyen szintű kihívás, akkor nem kell erőltetni a "kommunikációt"!

Köszönöm a lehetőséget, - gyere holnap is! :D

2022. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te elvagy igy akkor szrd le oket 🤷
2022. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!